Trabzonspor

Trabzonspor'da Mario Gomez bombası

Trabzonspor'da Mario Gomez bombası Trabzonspor'da forvet transferinde sürpriz bir isim gündeme geldi: Mario Gomez... Bordo mavili taraftarların sosyal medyadan başlattığı Mario Gomez kampanyasına yönetim de sessiz kalmadı ve atağa geçti.. İşte bomba transferin ayrıntıları..

Trabzonspor’dan Pique’ye forma sözü

Trabzonspor’dan Pique’ye forma sözü Trabzonspor, yeni formasının tanıtım filmini paylaşan Barcelona’nın yıldız oyuncusu Pique’ye forma gönderecek

Trabzonspor'da Mario Gomez bombası

Trabzonspor'da Mario Gomez bombası Hugo Rodallega'nın ayrılışı sonrası Trabzonspor'da forvet arayışı sürerken, bordo mavili taraftarlar golcü transferi için kampanya başlattı. Trabzonspor yönetimi de Alman ekibi Stuttgart ile Mario Gomez için temas kurdu. 34 yaşındaki Gomez yıllık 2.5 milyon Euro, kulübü ise 2 milyon Euro talep etti.

Trabzonspor transferi KAP'a bildirdi

Trabzonspor transferi KAP'a bildirdi Trabzonspor, Altınordu'dan kaleci Erce Kardeşler'in transferi için görüşmelere başlandığını açıkladı.

Trabzonsporlu Arda Akbulut’a teklif yağıyor

Trabzonsporlu Arda Akbulut’a teklif yağıyor Geçen sezon Uğurcan Çakır’ın arkasında kalan 18 yaşındaki kaleci Arda Akbulut’a teklif yağıyor.

Trabzonspor'un Yusuf Yazıcı'yı satma şartı

Trabzonspor'un Yusuf Yazıcı'yı satma şartı Fransız ekibinin 15 milyon Euro ile satıştan yüzde 15 önerisi geri çevrilmişti. Yusuf gitmek için bastırınca Trabzonspor, Lille’e son sözünü söyledi: 20 milyon Euro bonservis, artı sonraki satıştan yüzde 20 pay. Ancak böyle veririz.

Yusuf gitmek istiyor Trabzon bırakmıyor

Yusuf gitmek istiyor Trabzon bırakmıyor Fransız ekibi Lille,Yusuf Yazıcı için teklifini net 15 milyon Euro bonservis ve bir sonraki satıştan pay olarak güncelledi. Milli yıldız da,“Bir Trabzonlu’nun neler yapabileceğini göstermek istiyorum” sözleri ile yönetime gitmek istediğini iletti.

Trabzonspor'da Mario Gomez sürprizi

Trabzonspor'da Mario Gomez sürprizi Trabzonspor'un forvet için Mario Gomez'in şartlarını soruşturması taraftarı heyecanlandırdı.

Trabzonspor'da Amiri'nin sözleşmesi feshedildi

Trabzonspor'da Amiri'nin sözleşmesi feshedildi Trabzonspor Kulübü, İranlı futbolcusu Vahid Amiri'nin sözleşmesinin karşılıklı anlaşmayla feshedildiğini açıkladı. Yapılan anlaşmaya göre İranlı futbolcuya 150 bin Euro fesih tazminatı ödenecek.

Trabzonspor'un yeni rotası Abdennour

Trabzonspor'un yeni rotası Abdennour Estudiantes'in sürekli fiyat yükseltmesi üzerine Campi transferini askıya alan Trabzonspor, stoperde rotasını İspanya’ya çevirdi.