Sivasspor

Osman Özköylü Süper Lig mesajı verdi

Osman Özköylü Süper Lig mesajı verdi Sivasspor'un teknik direktörü Osman Özköylü, yeniden Spor Toto Süper Lig'e yükseleceklerini iddia etti..

Sivasspor'un eski yıldızı alkol batağında

Sivasspor'un eski yıldızı alkol batağında Sivasspor'un eski futbolcusu Cicinho, "Zor bir dönem geçiriyorum. Bayılana kadar içiyorum. Bu şekilde devam edersem öleceğim söylendi" dedi.

Fenerbahçe'nin Aatif teklifi hazır!

Fenerbahçe'nin Aatif teklifi hazır! Sivasspor yıldız futbolcu için 4 milyon Euro istiyor.

Sivasspor Osman Özköylü'ye emanet

Sivasspor Osman Özköylü'ye emanet Mesut Bakkal ile yollarını ayıra PTT. 1 Lig ekiplerinden Sivasspor, Osman Özköylü ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Mecnun Otyakmaz yeniden Sivasspor başkanı oldu

Mecnun Otyakmaz yeniden Sivasspor başkanı oldu Medicana Sivasspor'da Mecnun Otyakmaz, yeniden kulüp başkanı seçildi..

Düşen takımlara bir kötü haber daha

Düşen takımlara bir kötü haber daha Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig'den 5 takımı Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk etti.

Mecnun Otyakmaz'dan Sivas'a kötü haber

Mecnun Otyakmaz'dan Sivas'a kötü haber Medicana Sivasspor'un Başkanı Mecnun Otyakmaz, olağanüstü kongrede aday olmayı düşünmediklerini tekrarladı.

Sivasspor küme düştü kanal ekranı kararttı

Sivasspor küme düştü kanal ekranı kararttı Sivas'ta yerel bir televizyon kanalı, Medicana Sivasspor'un PTT 1. Lig'e düşmesi nedeniyle 24 saat ekranını kararttı.

Süper Lig serüveni 11 yıl sürdü!

Süper Lig serüveni 11 yıl sürdü! Kulüp tarihinde ilk kez 2005-2006 sezonunda Süper Lig'de yer alan Medicana Sivasspor, 11 yıllık mücadelenin ardından PTT 1. Lig'e düştü.

Sivasspor Fenerbahçe maçının geniş özeti ve golleri

Sivasspor Fenerbahçe maçının geniş özeti ve golleri Spor Toto Süper Lig 34. hafta mücadelesinde Fenerbahçe ile 2-2 berabere kalan Medicana Sivasspor, küme düştü.

TREND HABERLER