Konyaspor

Konyaspor'da bir ByLock depremi daha!

Konyaspor'da bir ByLock depremi daha! Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan’dan sonra bir yöneticinin telefonunda da ByLock çıktı.

Ahmet Davutoğlu Konya'yı savundu! Ahmet Şan...

Ahmet Davutoğlu Konya'yı savundu! Ahmet Şan... Konyaspor Başkanı Şan'da ByLock çıkmasından yaşanan tartışmalara değinen Davutoğlu, Konya'yı hedef alanların kripto FETÖ'cü olduğunu söyledi.

Konyaspor ve Başakşehir'in rakipleri belli oldu

Konyaspor ve Başakşehir'in rakipleri belli oldu UEFA Avrupa Ligi'ndeki iki temsilcimiz Konyaspor ve Başakşehir'in rakipleri belli oldu. Medipol Başakşehir, C grubuna düşerken; Konyaspor ise I grubuna düştü.

Başakşehir ve Konyaspor'un Avrupa'daki rakipleri belli oluyor

Başakşehir ve Konyaspor'un Avrupa'daki rakipleri belli oluyor UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimiz Medipol Başakşehir ve Atiker Konyaspor'un grup aşamasındaki rakipleri bugün çekilecek kurayla belli olacak.

Tahkim Kurulu'ndan Konyaspor kararı

Tahkim Kurulu'ndan Konyaspor kararı Tahkim Kurulu, Beşiktaş-Konyaspor maçıyla ilgili kararını verdi.

Konyaspor'un yeni başkanı belli oldu

Konyaspor'un yeni başkanı belli oldu Atiker Konyaspor'da Ahmet Şan'ın istifasının ardından boşalan başkanlık koltuğuna yönetim kurulu kararıyla 2'nci başkan Fatih Yılmaz getirildi.

Ahmet Şan'ın serbest bırakılmasına AK Partili vekilden tepki

Ahmet Şan'ın serbest bırakılmasına AK Partili vekilden tepki Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan'ın, FETÖ'nün şifreli haberleşme programı ByLock kullandığı iddiasıyla gözaltına alınıp serbest bırakılmasına AK Partili Milletvekili Metin Külünk'ten tepki geldi.

ByLock'tan gözaltına alınan Ahmet Şan'dan ilginç savunma

ByLock'tan gözaltına alınan Ahmet Şan'dan ilginç savunma ByLock kullandığı iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan ve Atiker Konyaspor başkanlığından istifa eden Ahmet Şan açıklama yaptı: ''Her insanın başına gelebilecek bir hadise benim de başıma geldi''.

Konyaspor Başkanı Ahmet Şan istifa etti

Konyaspor Başkanı Ahmet Şan istifa etti FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Bylock kullanıcısı olduğu tespit edilen Ahmet Şan, Atiker Konyaspor'daki başkanlık görevinden istifa etti.

Konyaspor Başkanı'na FETÖ gözaltısı

Konyaspor Başkanı'na FETÖ gözaltısı Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, FETÖ'nün şifreli haberleşme programı ByLock kullandığı iddiasıyla gözaltına alındı. Şan'ın telefonu ve bilgisayarına el konuldu...

TREND HABERLER