Kayserispor

Sergen Yalçın'a terör şoku!

Sergen Yalçın'a terör şoku! Kayserispor Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın istediği Porto'lu Varela, Türkiye'de yaşanan terör olaylarını gerekçe göstererek teklifi kabul etmedi.

Trabzonspor’da bir ayrılık daha

Trabzonspor’da bir ayrılık daha Trabzonspor , Güray Vural'ın transferi konusunda Kayserispor ile anlaştı.

Sergen Yalçın bir ismi daha kadroya kattı

Sergen Yalçın bir ismi daha kadroya kattı Kayserispor Sergen Yalçın'ı teknik direktörlük görevine getirmesinin ardından transfer çalışmalarına da hız verdi.

Sergen Yalçın Kerim Frei'ı istiyor

Sergen Yalçın Kerim Frei'ı istiyor Kayserispor'un başına geçen Sergen Yalçın, yönetimden Beşiktaş'ta gözden düşen Kerim Frei'ın transfer edilmesini istedi.

Sergen Yalçın'ın yeni takımı belli oldu

Sergen Yalçın'ın yeni takımı belli oldu Süper Lig'de zor günler geçiren Kayserispor, uzun süredir boşta olan Sergen Yalçın ile anlaşmaya vardı.

Ertuğrul Sağlam Kayserispor yolunda

Ertuğrul Sağlam Kayserispor yolunda Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'da teknik direktörlük için Ertuğrul Sağlam ile yapılan ilk görüşmenin olumlu geçtiği bildirildi.

Kayserispor'da Ertuğrul Sağlam sesleri

Kayserispor'da Ertuğrul Sağlam sesleri Kayserispor'un yeni başkanı Ahmet Yıldız, takım için adı geçen isimlerden olan Ertuğrul Sağlam için açıklamada bulundu.

Nakoulma Kayserispor ile sözleşmesini feshetti

Nakoulma Kayserispor ile sözleşmesini feshetti Nakoulma, Kayserispor ile olan sözleşmesini alacaklarını gerekçe göstererek feshetti.

Kayserispor 7 maç sonra kazandı

Kayserispor 7 maç sonra kazandı Spor Toto Süper Lig'de 16. haftada Kardemir Karabükspor'u 2-0 yenen Kayserispor, 7 maç aradan sonra ligde 3 puan elde etti.

Kayserispor Karabükspor'u yendi dipten çıktı

Kayserispor Karabükspor'u yendi dipten çıktı Süper Lig'in 16. haftasında Kayserispor evinde Kardemir Karabükspor'u 2-0 yendi.

TREND HABERLER