Spor Magazin FOTO GALERİ

Sezer Öztürk'ün son hali şoke etti

Sezer Öztürk'ün son hali şoke etti Beşiktaş, Fenerbahçe ve Eskişehirspor formaları ile tanınan Sezer Öztürk'ün son hali görenleri şaşırttı.

David Beckham'ın zor anları! Bakmamak için kıvrandı durdu

David Beckham'ın zor anları! Bakmamak için kıvrandı durdu Dünyaca ünlü eski İngiliz futbolcu David Beckham, önceki gün Lakers - Pelicans takımları arasında oynanan basketbol karşılaşmasında, amigo kızlardan gözünü alamadı.

Caner Erkin ile Asena Atalay'ın oğlu Çınar için velayet davası sonuçlandı

Caner Erkin ile Asena Atalay'ın oğlu Çınar için velayet davası sonuçlandı Beşiktaş forması giyen yıldız futbolcu Caner Erkin ile Asena Atalay'ın oğulları Çınar için açılan velayet davasında sonuç belli oldu.

Cindy Kimberly Lewis Hamilton'un aklını başından aldı

Cindy Kimberly Lewis Hamilton'un aklını başından aldı Instagram'da paylaştığı pozuyla Justin Bieber'ın ilgisini çeken İspanyol model Cindy Kimberley'in Formula 1 pilotu Lewis Hamilton ile aşk yaşadığı ileri sürüldü.

Genç modele maratonda hile suçlaması!

Genç modele maratonda hile suçlaması! Amerikan futbolcusu Johnny Manziel'in model eşi Bre Tiesi Manziel, geçen hafta Kaliforniya'da katıldığı "Run Like A Diva" yarı maratonunu 1:58:22'lik dereceyle birinci tamamlamıştı.

Olimpik yüzücü Ingrid Oliveira, cinsel ilişki iddiası hakkında ilk defa konuştu

Olimpik yüzücü Ingrid Oliveira, cinsel ilişki iddiası hakkında ilk defa konuştu Brezilyalı olimpik yüzücü Ingrid Oliveira, olimpiyat köyündeki cinsel ilişki iddiaları hakkında yıllar sonra konuştu.

Caster Semenya’nın cinsiyet tartışmasına Serena Williams da katıldı

Caster Semenya’nın cinsiyet tartışmasına Serena Williams da katıldı Olimpiyat ve dünya şampiyonu atlet Caster Semenya'nın cinsiyet tartışmasına, şampiyon tenisçi Serena Williams da bir reklam filmiyle katıldı. Williams, "Bir şeyde çok iyi olduğumuzda mutlaka bu işte bir sorun olduğu düşünülüyor" dedi.

Juventus Başkanı Andrea Agnelli’nin annesi Deniz Akalın’ı içeri aldırmadı

Juventus Başkanı Andrea Agnelli’nin annesi Deniz Akalın’ı içeri aldırmadı İtalyan Agnelli Ailesi, Marella Agnelli’nin cenazesinde bir araya geldi. Juventus Başkanı Andrea Agnelli’nin annesi Allegra Caracciolo’nun, işadamının Türk sevgilisi Deniz Akalın’ı kiliseye aldırmadı.

Yeni yenge paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallıyor

Yeni yenge paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallıyor Sarı kırmızılı stoperin eşi Panidalgo Teixeira Galatasaray'a transfer haberini de sosyal medya hesabından duyuran ilk kişi olmuştu.

Oğuzhan Özyakup gönlünü DJ Manon Jazmin’e kaptırdı

Oğuzhan Özyakup gönlünü DJ Manon Jazmin’e kaptırdı Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup, gönlünü geçen yaz İbiza’da tanıştığı Hollandalı DJ Manon Jazmin’e kaptırdı.