Spor Magazin FOTO GALERİ

İşte Beşiktaş taraftarı ünlüler

İşte Beşiktaş taraftarı ünlüler Magazin dünyasından Beşiktaş'a gönül veren isimleri sizler için derledik...

Bayern Münih'in iki kadın futbolcusu evlendi!

Bayern Münih'in iki kadın futbolcusu evlendi! Bayern Münih Kadın Futbol Takımı'nın iki oyuncusu Lucie Vonkova ve Claudia van den Heiligenberg evlendi.

Kadıköy'de herkes onu konuştu! Kim bu güzel?

Kadıköy'de herkes onu konuştu! Kim bu güzel? Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi'nde Spartak Trnava ile karşı karşıya gelirken tribündeki bir güzel dikkat çekti.

Fenerbahçeli futbolcu aynada yakalandı

Fenerbahçeli futbolcu aynada yakalandı İki yıldır bir dargın bir barışık aşk yaşayan Tuvana Türkay ile Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk cephesinden yeni haber!

Trabzonspor'u tutan ünlü isimler

Trabzonspor'u tutan ünlü isimler Magazin dünyasının ünlü isimlerinden Trabzonspor'u tutanları sizin için hazırladık...

Beşiktaş’ın kalecisi gelse veririm dedi olay oldu!

Beşiktaş’ın kalecisi gelse veririm dedi olay oldu! Sunucu Seda Akgül'ün geçtiğimiz aylarda "Benim canım birine öpücük atmak istese Beşiktaş’ın kalecisi gelse veririm 3 bin 750 lira, gel kardeş derim, öperim.'' sözleri Sırp basınına konu oldu.

Ronaldo tecavüz iddialarına cevap verdi

Ronaldo tecavüz iddialarına cevap verdi Dokuz yıl önce Las Vegas’ta Ronaldo'nun kendisine tecavüz ettiğini ve sus payı olarak para verdiğini iddia eden Kathryn Mayorga'ya Portekizli yıldız ilk kez yanıt verdi.

Beşiktaş'ın yeni kalecisi çapkın çıktı

Beşiktaş'ın yeni kalecisi çapkın çıktı Beşiktaş'ın yeni kalecisi Loris Karius’un geçtiğimiz günlerde internet fenomeni Merve Taşkın’a mesaj attığı iddia edilmişti. Merve Taşkın, Loris Karius’la sosyal medya aracılığı ile tanıştıklarını ve görüştüklerini söyledi.

Ümit Karan'a kardeş ihaneti!

Ümit Karan'a kardeş ihaneti! Eski milli futbolcu Ümit Karan, kardeşinin ihanetine uğradı. Ümit Karan'ın kardeşi Aykut Karan'ın birlikte açtıkları lüks oto galerideki her şeyi satıp kaçtığı iddia edildi.

Emre Belözoğlu ailesiyle Bodrum'da tatil yapıyor

Emre Belözoğlu ailesiyle Bodrum'da tatil yapıyor Başakşehir'li yıldız futbolcu Emre Belözoğlu, eşi Tuğba ve kızı Zeynep Neda ile Bodrum'da tatil yapıyor.