Transfer Haberleri

Fenerbahçe'de maddi kriz! Yönetim zor durumda

Fenerbahçe'de maddi kriz! Yönetim zor durumda Fenerbahçe'de yeni sezonda kadroda düşünülmeyen oyuncuların yüksek tutarda yıllık maaşlarının olması sarı lacivertli yönetimi zor duruma düşürdü.

Ünlü teknik adamla anlaşma tamam! İşte Fenerbahçe'nin yeni hocası

Ünlü teknik adamla anlaşma tamam! İşte Fenerbahçe'nin yeni hocası Fenerbahçe'de teknik direktör arayışı tam gaz devam ediyor. Başkan Ali Koç, sarı lacivertlilerin anlaştığı teknik direktörü açıkladı.

TFF transfer dönemlerinin bitiş tarihini uzattı

TFF transfer dönemlerinin bitiş tarihini uzattı Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından bugün gerçekleştirilen toplantıda Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatı ile transfer dönemlerine ilişkin değişikliklerin yapılması kararlaştırıldı.

Marek Hamsik Trabzonspor'da başarılı olur mu?

Marek Hamsik Trabzonspor'da başarılı olur mu? Trabzonspor bir süredir peşinde olduğu Marek Hamsik artık Karadeniz ekibinin kadrosuna dahil oldu. Peki Marek Hamsik Trabzonspor'da başarılı olur mu? İşte Marek Hamsik'in bugüne kadar maçlarda gösterdiği performanslar...

Trabzonspor Marek Hamsik transferini KAP'a bildirdi

Trabzonspor Marek Hamsik transferini KAP'a bildirdi Trabzonspor yaz transfer döneminin başladığı günden beridir Marek Hamsik transferi için her türlü girişimde bulunuyordu. Bordo mavililer en nihayetinde Slovak yıldızı renklerine bağlamayı başardı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan ters köşe! Herkes yanıldı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan ters köşe! Herkes yanıldı Fenerbahçe hem zamanla yarışıyor hem de bir yandan da, zorlaşan şartların üstesinden gelmeye çalışıyor. Sarı lacivertlilerde yabancı antrenör konusu kulüpte ve camiada stres yaratıyor. Sarı lacivertli camiada Rafael Benitez ismi yüksek sesle dile getirilirken asıl hedefte başka bir hocanın olduğu ortaya çıktı.

Trabzonspor Marek Hamsik bombasını patlatıyor!

Trabzonspor Marek Hamsik bombasını patlatıyor! Trabzonspor transfer bombasını patlatmaya hazırlanıyor! Karadeniz ekibinin dünyaca ünlü yıldız Marek Hamsik'i bitirmek üzere olduğu iddia edildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER