Transfer Haberleri

Galatasaray'da ara transfer dönemi gelenler ve gidenler

Ara transfer döneminde Galatasaray'a kimler geldi? Süper Lig'de ara transfer dönemi sona erdi. Son gün kulüplerin üst üste yaptığı transferlerle geçti. Peki Galatasaray bu ara transfer döneminde kimleri takımına transfer etti? Kimleri takımdan gönderdi? İşte gelenler ve gidenler...

Fernandes transferinde Fatih Terim etkisi

Fernandes transferinde Fatih Terim etkisi Galatasaray, Portekizli orta saha oyuncusunu büyük bir gizlilikle yürüttü ve 24 saat içinde karar verip transferi bitirdi. Galatasaray, piyasa değeri yaklaşık 15 milyon Euro olan Gedson Fernandes'i kadrosuna kattı.

Galatasaray'ın yeni transferi Mostafa Mohamed İstanbul'a geldi

Galatasaray'ın yeni transferi İstanbul'a geldi Galatasaray'ın Mısır'ın Zamalek takımından kiralık olarak kadrosuna kattığı yeni transfer Mostafa Mohamed İstanbul'a ayak bastı.

Cenk Tosun Beşiktaş için İstanbul'da

Cenk Tosun Beşiktaş için İstanbul'da Beşiktaş'ın transfer gündeminde yer alan milli futbolcu Cenk Tosun, İstanbul'a geldi.

Fenerbahçe İrfan Can Kahveci'nin maliyetini açıkladı

Fenerbahçe İrfan Can Kahveci'nin maliyetini açıkladı Fenerbahçe, Mesut Özil'den sonra bir transfer daha gerçekleştirdi. Başakşehir'den İrfan Can Kahveci'yi transfer eden sarı lacivertliler, bu transferin maliyetini açıkladı.

İrfan Can Kahveci'den Galatasaray göndermesi

İrfan Can Kahveci'den Galatasaray göndermesi İrfan Can Kahveci, Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki ve idari koordinatör Selçuk Şahin ile bir araya geldi.

Yunus Mallı'dan Trabzonspor taraftarına mesaj

Yunus Mallı'dan Trabzonspor taraftarına mesaj Trabzonspor'un kadrosuna kattığı milli futbolcu Yunus Mallı, kulübün sosyal medya hesabından yayımladığı video mesaj ile taraftarlara seslendi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER