Spor

Fenerbahçe'de Max Kruse sakatlandı

Fenerbahçe'de Max Kruse sakatlandı Fenerbahçeli futbolcu Max Kruse, 25. dakikada yaşadığı sakatlık sonrası yerini 31. dakikada Miha Zajc'a bıraktı.

Ali Koç Fenerbahçe'ye başkan oldu serveti eridi!

Fenerbahçe'ye başkan oldu serveti eridi! Forbes Türkiye, Mart ayı sayısında bu yıl 15. kez hazırladığı "En Zengin 100 Türk" listesini açıkladı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kendisine 43. sırada yer buldu. Ancak bu listede bir detay dikkat çekti.

Anderlecht taraftarları 'bedava' gelse bile Karius'u istemiyor

Böyle giderse oynayacak takım bulamayacak! Beşiktaş'ta Loris Karius'un adı kısa süre önce Anderlecht ile anılmıştı. Yaşanan bu gelişmenin ardından Belçikalı taraftarlar, Alman kaleci için "Bedava gelse istemiyoruz" dedi.

Brezilyalı eski yıldız futbolcu Ronaldinho tutuklandı

Bu duruma düşecek adam mıydın Ronaldinho! 'Ne oldum değil ne olacağım' demeli diye boşuna dememişler... Sahte pasaport düzenlemek iddiasıyla Paraguay'da gözaltına alınan Brezilyalı eski yıldız futbolcu Ronaldinho tutuklandı.

Boyu kısa diye Galatasaray'ın kapısından dönmüş!

Boyu kısa diye Galatasaray'ın kapısından dönmüş! Trabzonspor'un yetenekli kalecisi Uğurcan Çakır hakkında konuşan eski hocası Nizamettin Arslan, "Galatasaray'a gitmiş, boyu kısa diyerek almamışlar" dedi.

Kankasının yanına gidecek deniyordu! Arda Turan'la ilgili çarpıcı açıklama

Kankasının yanına gidecek deniyordu! Bakın Arda Turan için neler dedi... Beşiktaş'ın golcü oyuncusu Burak Yılmaz, Antalya'da basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yılmaz, ''Arda ile ilgili çıkan haberleri görünce üzülüyorum. Arda'nın gönlünü biliyorum, kalbini biliyorum, inşallah gönlüne göre olur.'' dedi.

Burak Yılmaz'a sürpriz transfer teklifi

Burak Yılmaz'a sürpriz transfer teklifi Sezon başında Lecce'ye transferi gerçekleşmeyen Beşiktaş'ın deneyimli golcüsü için Lazio ve Fiorentina'nın devrede olduğu iddia edildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER