Spor

Acun Ilıcalı'dan Ahmet Çakar'a derbi tepkisi

Acun Ilıcalı'dan Ahmet Çakar'a derbi tepkisi Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan televizyoncu Acun Ilıcalı, Beyaz TV'de Ahmet Çakar'ın Max Kruse için söylediği sözlere tepki gösterdi. Ilıcalı, "Bu adam yarın gidip ülkemizi anlatacak. Bu kötü bir şey mi? Böyle şey olur mu?" diyerek Çakar'a sitem etti.

Derbi sonrası Çakır'ı yerden yere vurdu! As düdüğünü

Derbi sonrası Çakır'ı yerden yere vurdu! As düdüğünü Bir dönem Beşiktaş ve Galatasaray forması giyen eski milli futbolcu Gökhan Zan, Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin hakemi Cüneyt Çakır'ı eleştirdi. Zan, GS TV'de Çakır için, "As düdüğü Cüneyt Çakır! Ya da MHK Başkanı ol. Yönetemiyorsan bırak" diyerek tepkisini dile getirdi.

UEFA’dan Trabzonspor'a 5 bin koltuk cezası

UEFA’dan Trabzonspor'a ceza Trabzonspor’a, sahaya atılan yabancı madde gerekçesiyle Basel karşısında tribün kapatma cezası verildi.

Florya'da derbi seferberliği başladı

Florya'da derbi seferberliği başladı Sarı-Kırmızılı yönetim, geciken futbolcu alacaklarını banka hesaplarına yatırdı. Derbi primi 5 milyon Lira olarak belirlendi. Başkan ve kurmayları sürekli Florya’ya giderek takıma tam destek veriyor. Terim ise mesajlarıyla ortamı sakinleştirmeye çalışıyor.

İşte Beşiktaş'ta başkanlık için en güçlü adaylar

İşte Beşiktaş'ta başkanlık için en güçlü adaylar Beşiktaş'ta alınan seçim kararı sonrası yeni başkanlık için Ahmet Nur Çebi ve Serdal Adalı'nın isimleri ön plana çıkıyor.

Fenerbahçe'den Galatasaray'a derbi göndermesi

Fenerbahçe'den Galatasaray'a derbi göndermesi Fenerbahçe Kulübü, sosyal medya hesaplarından derbiyle ilgili bir paylaşımda bulundu ve ezeli rakip Galatasaray'a göndermede bulundu.

Şota'dan büyük başarı! Bitime 6 hafta kala...

Şota'dan büyük başarı! Bitime 6 hafta kala... Gürcü teknik adamın çalıştırdığı Pakhtakor, Özbekistan Süper Ligi'nde bitime 6 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.