Sneijder

Sneijder'den o isme özel teşekkür

Sneijder'den o isme özel teşekkür Yönetim tarafından gönderilen Wesley Sneijder, sosyal medyadan idari menajer yardımcısı Mert Çetin için bir mesaj yayınladı.

Sneijder'in gönderilme sebebi ortaya çıktı

Sneijder'in gönderilme sebebi ortaya çıktı Kasımpaşa mağlubiyeti sonrasında soyunma odasına inip takıma sert bir konuşma yapan Başkan Özbek’i, bacak bacak üstüne atarak dinleyen Hollandalının sonunu Tudor hazırladı.

Sneijder için flaş transfer iddiası

Sneijder için flaş transfer iddiası Sneijder’in Galatasaray’dan ayrılması eski kulübü Ajax’ta hareketliliğe neden oldu.

Sneijder'den Galatasaray'a veda mesajı

Sneijder'den Galatasaray'a veda mesajı Galatasaray'ın karşılıklı anlaşma sonucu sözleşmesini feshettiği Wesley Sneijder, sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayımladı.

Wesley Sneijder’den Galatasaray'a sürpriz teklif

Wesley Sneijder’den Galatasaray'a sürpriz teklif Wesley Sneijder'in menajeri Albers, Hollandalı yıldızı göndermeye çalışan Galatasaray yönetimine yeni sözleşme önerdi.

Sneijder'den Galatasaray'a tehdit!

Sneijder'den Galatasaray'a tehdit! Sneijder, kendisine kesilen 2 milyon euroluk cezanın yürürlüğe konulması durumunda G.Saray'ı FIFA'ya şikayet edecek.

Sneijder'den Dursun Özbek'i çıldırtan paylaşım

Sneijder'den Dursun Özbek'i çıldırtan paylaşım Galatasaray’da Sneijder krizi her geçen gün tırmanıyor. Deneyimli oyuncunun önceki akşam yaptığı ve taraftarın büyük destek verdiği paylaşımın Başkan Dursun Özbek’i sinirlendirdi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER