Sneijder

Sneijder tarihe geçmeye hazırlanıyor

Sneijder tarihe geçmeye hazırlanıyor Galatasaray ve Hollandalı Milli Takımı'nın yıldızı Wesley Sneijder, tarihe geçmeye hazırlanıyor.

Sneijder Hollanda tarihine geçecek

Sneijder Hollanda tarihine geçecek Sneijder, Fas, Fildişi Sahili ve Lüksemburg maçlarında forma giyemesi halinde Van der Sar'ın rekorunu kırmış olacak.

Galatasaray'ın yeni sezon formaları tanıtıldı

Galatasaray'ın yeni sezon formaları tanıtıldı Galatasaray'ın 2017-2018 sezonunda giyeceği formalar düzenlenen lansmanla görücüye çıktı.

Dursun Özbek Galatasaray'da kalacak isimleri açıkladı

Dursun Özbek Galatasaray'da kalacak isimleri açıkladı Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Tudor, Sneijder ve Bruma hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Sneijder ayrılık iddialarına son noktayı koydu

Sneijder ayrılık iddialarına son noktayı koydu Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder ayrılacağı iddiaları ile açıklamalarda bulundu.

Tudor'dan Dursun Özbek'e net mesaj!

Tudor'dan Dursun Özbek'e net mesaj! Hırvat teknik direktör Igor Tudor, Kasımpaşa maçı sonrası soyunma odasına gelen Dursun Özbek'e futbolcuları şikayet etti.

Sneijder menajerine talimatı verdi! Galatasaray'da...

Sneijder menajerine talimatı verdi! Galatasaray'da... Galatasaray’da en çok merak edilen konuların başında, Wesley Sneijder'ın yeni sezonda da takımda kalıp kalmayacağı geliyor.

TREND HABERLER
TREND HABERLER