Sneijder

Sneijder yeni takımında gözden düştü

Sneijder yeni takımında gözden düştü Galatasaray'dan olaylı bir şekilde ayrılıp Fransa'nın Nice kulübüne transfer olan Wesley Sneijder, fazla kilolarını üzerinden atamayınca yeni takımında gözden düştü. 33 yaşındaki orta saha oyuncusu 2 haftadır kadroya bile giremiyor.

Sneijder'in mekanına soruşturma başlatıldı

Sneijder'in mekanına soruşturma başlatıldı Ibiza Belediyesi, Wesley Sneijder'in restoranında ruhsatsız bölümler bulunduğu gerekçesiyle soruşturma başlattı.

Wesley Sneijder resmen Nice'de

Wesley Sneijder resmen Nice'de Fransız ekibi, Hollandalı Sneijder'in takımın yeni 10 numarası olduğunu açıkladı.

Belhanda'nın boşluğunu Sneijder dolduracak

Belhanda'nın boşluğunu Sneijder dolduracak Fransa ekibi Nice, Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra hiçbir takımla anlaşmayan Sneijder'i kadrosuna katmak istiyor.

GS Store'dan Sneijder fiyaskosu

GS Store'dan Sneijder fiyaskosu Galatasaray, mağazasının internet sitesinde "yeni" sloganı ile Sneijder formaları satmaya devam ediyor. Yıldız oyuncunun gidişini kabullenemeyen Galatasaray taraftarları bu duruma isyan etti.

Sneijder için tek bir yol kaldı!

Sneijder için tek bir yol kaldı! İbiza'da tatil yapan Hollandalı yıldızın istediği rakamı hiçbir kulüp vermiyor. Sneijder'e ABD yolu gözüküyor...

Utrecht Sneijder'e talip oldu!

Utrecht Sneijder'e talip oldu! Galatasaray'ın yollarını ayırdığı Wesley Sneijder için, Hollanda'dan Utrecht ekibi devreye girdi. Ancak oyuncunun yüksek maliyeti nedeniyle, transfer ihtimalinin oldukça az olduğu belirtildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER