Simon Kjaer

Galatasaray ve Fenerbahçe arasında Simon Kjaer savaşı!

Galatasaray ve Fenerbahçe arasında Simon Kjaer savaşı! Galatasaray’ın yaklaşık 1 aydır yakın takipte olduğu Simon Kjaer, Sevilla’da istenmeyen adam ilan edilince savaş başladı. Fenerbahçe eski yıldızı için harekete geçerken, İtalyan devi Milan da resmi teklif yaptı.

Simon Kjaer de imzayı attı

Simon Kjaer de imzayı attı Peru’nun yıldızı Paolo Guerrero’nun men cezasının kalkması için Dünya Kupası’ndaki rakipleri harekete geçti, haksız rekabetin kaldırıması için FIFA’ya dilekçe gönderildi.

Fenerbahçe'de Simon Kjaer sürprizi

Fenerbahçe'de Simon Kjaer sürprizi Fenerbahçe sezon başında Sevilla’ya sattığı Danimarkalı stoper için ön araştırma yaptı. Kiralık olarak dönebilir.

Simon Kjaer Şenol Güneş’ten şikayetçi olmadı!

Simon Kjaer Şenol Güneş’ten şikayetçi olmadı! Fenerbahçe'nin eski yıldızı Kjaer, geçen sezon Şenol Güneş ile arasında geçen olayın ardından şikayetçi olmamaya karar verdi.

Simon Kjaer'den Fenerbahçeliler'i kızdıracak sözler

Simon Kjaer'den Fenerbahçeliler'i kızdıracak sözler Fenerbahçe'den Sevilla'ya transfer olan Simon Kjaer, yaptığı açıklamada, "Şampiyonlar Ligi seviyesinde oynamayı özlemiştim." diyerek Şampiyonlar Ligi'ne gidemeyen Fenerbahçe'yi adeta üzdü.

Fenerbahçe kariyeri sona erdi

Fenerbahçe kariyeri sona erdi Fenerbahçe Kulübü, Simon Kjaer'in Sevilla'ya transfer olduğunu resmi internet sitesinden duyurdu.

Fenerbahçeli futbolcu takımla vedalaştı!

Fenerbahçeli futbolcu takımla vedalaştı! Fenerbahçeli Simon Kjaer, Sevilla ile anlaşmak üzere Pazartesi günü İspanya'ya gidecek.

TREND HABERLER
TREND HABERLER