Simon Kjaer

Fenerbahçe'ye piyango vurdu!

Fenerbahçe'ye piyango vurdu! UEFA ile yaptığı finansal-fair play anlaşması gereği sattığı oyuncu miktarında transfer yapabilecek olan Fenerbahçe, önümüzdeki sezon yeni transferler yapabilmesi için oyuncu satması gerekiyor.

Simon Kjaer'den olay sözler! Aziz Yıldırım beni kandırdı

Simon Kjaer'den olay sözler! Aziz Yıldırım beni kandırdı Simon Kjaer Fenerbahçe ve yönetim ile ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.

Fenerbahçe'ye Simon Kjaer'den kötü haber

Fenerbahçe'ye Simon Kjaer'den kötü haber Çekilen MR'ında sağ üst adale zarında yırtık tespit edilen Danimarkalı savunma oyuncusunun iyileşme sürecinin uzayabileceği bildirildi.

Kjaer'in son sözleri taraftarı kahretti!

Kjaer'in son sözleri taraftarı kahretti! Fenerbahçeli Simon Kjaer, menajeriyle görüşerek gelecek sezon için plan yapmaya başladı.

Fenerbahçe'ye kötü haber! Kjaer...

Fenerbahçe'ye kötü haber! Kjaer... Osmanlıspor maçını tamamlayamayan Danimarkalı yıldız, bu haftaki Aytemiz Alanyaspor maçı için kötü haber geldi.

Fenerbahçe 3 yıldız ismin biletini kesiyor

Fenerbahçe 3 yıldız ismin biletini kesiyor Kadrosunu yenilemeye çalışan Kanarya, Finansal Fair-Play kurallarına uymak için planını kurdu.

Fenerbahçeli futbolcu sezon sonunda satılabilir

Fenerbahçeli futbolcu sezon sonunda satılabilir Bedelsiz alınacak isimlerin başında Mehmet Ekici geliyor. Avrupa ve Güney Amerika’da geniş çaplı bedava oyuncu arayışı var. Kjaer başta olmak üzere herkes satılabilecek.

TREND HABERLER
TREND HABERLER