Simon Kjaer

Fenerbahçe'nin istediği Kjaer'in futbol hayatı bitebilir!

F.Bahçe'nin istediği Kjaer'in futbol hayatı bitebilir! Fenerbahçe'nin transfer gündeminde yer alan Danimarkalı stoper Simon Kjaer'in, belinde riskli bir bölgede 4 milimlik kayma olduğu için futbol hayatının bitebileceği iddia edildi.

Fenerbahçe stoper transferinde titiz davranıyor

Fenerbahçe stoper transferinde titiz davranıyor Fenerbahçe yeni sezona iddialı bir kadro ile girmek için her şeyi yapıyor. Teknik Direktör Ersun Yanal, altın kadroyu kurmak için öncelikle stoper transferine ağırlık veriyor.

Fenerbahçe'nin Simon Kjaer planı!

Fenerbahçe'nin Simon Kjaer planı! Roman Neustadter ve Martin Skrtel'in ayrılıklarının ardından stoper arayışlarına geçen Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Simon Kjaer'i transfer edeceği konuşuluyordu.

Simon Kjaer İstanbul'a geldi

Simon Kjaer İstanbul'a geldi Fenerbahçe'ye döneceği konuşulan Danimarkalı savunmacı Simon Kjaer, ailesiyle birlikte İstanbul'a geldi. Sevilla'dan ayrılacağı ve Fenerbahçe'ye transfer olacağı konuşan Simon Kjaer'in tatil için İstanbul'a geldiği ifade edildi.

Simon Kjaer Milan yolunda

Simon Kjaer Milan yolunda Fenerbahçe'nin Sevilla'ya sattığı Simon Kjaer'in yeni takımı Milan oluyor.

Kjaer'in eşi müjdeyi verdi! İstanbul'a geliyorlar

Kjaer'in eşi müjdeyi verdi! İstanbul'a geliyorlar Hem G.Saray'ın hem de F.Bahçe'nin transfer listesinde yer alan Simon Kjaer'de sıcak gelişmeler yaşanıyor. Tecrübeli stoperin eşi, İstanbul'a geleceklerinin sinyallerini verdi.

Galatasaray ve Fenerbahçe arasında Simon Kjaer savaşı!

Galatasaray ve Fenerbahçe arasında Simon Kjaer savaşı! Galatasaray’ın yaklaşık 1 aydır yakın takipte olduğu Simon Kjaer, Sevilla’da istenmeyen adam ilan edilince savaş başladı. Fenerbahçe eski yıldızı için harekete geçerken, İtalyan devi Milan da resmi teklif yaptı.