Serena Williams

Serena Williams rekor için korta çıkıyor

Serena Williams rekor için korta çıkıyor ABD'li tenisçi Serena Williams, Wimbledon'da tek kadınlarda şampiyonluğa ulaşması halinde başarılarla dolu kariyerine bir rekor daha ekleyecek.

Caster Semenya’nın cinsiyet tartışmasına Serena Williams da katıldı

Caster Semenya’nın cinsiyet tartışmasına Serena Williams da katıldı Olimpiyat ve dünya şampiyonu atlet Caster Semenya'nın cinsiyet tartışmasına, şampiyon tenisçi Serena Williams da bir reklam filmiyle katıldı. Williams, "Bir şeyde çok iyi olduğumuzda mutlaka bu işte bir sorun olduğu düşünülüyor" dedi.

Angelique Kerber gözyaşlarıyla tarih yazdı

Angelique Kerber gözyaşlarıyla tarih yazdı Wimbledon'da tek kadınlar finalinde Angelique Kerber, Serena Williams'ı 1 saat 5 dakika süren karşılaşmada 6-3'lük setlerle yendi ve kariyerinin ilk Wimbledon şampiyonluğunu elde etti.

Serena Williams'tan hayranlarını üzecek haber

Serena Williams'tan hayranlarını üzecek haber Avustralya Açık'ta 7 kez şampiyon olan Amerikalı Serana Williams, turnuvadan çekildiğini duyurdu.

Serena Williams yeni bir rekorun peşinde

Serena Williams yeni bir rekorun peşinde Serena Williams, 157 hafta önce devraldığı birincilik koltuğunu kaptırmayarak tarihi bir başarıya imza attı..

TREND HABERLER
TREND HABERLER