Serdar Aziz

Fenerbahçe'de Serdar Aziz korkusu

Fenerbahçe'de Serdar Aziz korkusu Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal hafta sonundaki Çaykur Rizespor maçı öncesi önemli bir savunma kriziyle karşı karşıya. Yanal krizi aşmak için çare ararken, özel bir görüşme yapmayı da planlıyor.

Serdar Aziz'in eşi Tuğçe Aziz sessizliğini bozdu

Serdar Aziz'in eşi Tuğçe Aziz sessizliğini bozdu Serdar Aziz'in eşi Tuğçe Aziz, Instagram hesabından bir açıklama yaparak ayrılık süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'da Serdar Aziz'in sözleşmesi karşılıklı feshedildi

Galatasaray'da Serdar Aziz'in sözleşmesi feshetti Galatasaray'da takımdan ayrılıp ayrılmayacağı yılan hikayesine dönen Serdar Aziz konusu çözüme kavuştu. Sarı-Kırmızılılar, deneyimli stoper ile karşılıklı anlaşarak sözleşmesini feshetti.

Fatih Terim'in biletini kestiği Serdar Aziz İtalya yolcusu

Fatih Terim'in biletini kestiği Serdar Aziz İtalya yolcusu Galatasaray'da Fatih Terim'in gözden çıkardığı Serdar Aziz'e İtalya'dan talip çıktı. Fenerbahçe'ye transferi konuşulan ancak bir türlü transferi gerçekleşmeyen Serdar Aziz ile İtalyan ekiplerinden Lazio ve Fulham'ın ilgilendiği ortaya çıktı.

Fenerbahçe'den Serdar Aziz ile ilgili flaş karar!

Fenerbahçe'den flaş Serdar Aziz kararı Fenerbahçe prensip anlaşmasına vardığı ancak daha sonra Galatasaray'ın takımda tutmaya karar verdiği Serdar Aziz için son güne kadar bekleme kararı aldı.

Serdar Aziz'den Galatasaray'a UEFA tehdidi!

Serdar Aziz'den Galatasaray'a UEFA tehdidi! Galatasaray ve Serdar Aziz arasındaki ayrılık süreci 'krize' doğru yol alıyor. Fatih Terim'in kadroda düşünmediği Serdar Aziz'le ilgili çıkan son habere göre, oyuncu ile Galatasaray arasında UEFA üzerinden bir problem yaşanacak gibi...

Serdar Aziz'in son kararı Fenerbahçe!

Serdar Aziz'in son kararı Fenerbahçe! Galatasaray ile gönül bağını koparan Serdar Aziz, Fenerbahçe için gün sayıyor

TREND HABERLER
TREND HABERLER