Recep Tayyip Erdoğan

Cumhurbaşkanlığı Spor Kulübü resmen kuruldu

Talimatı verdi! Cumhurbaşkanlığı Spor resmen kuruldu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı ile kurulan Cumhurbaşkanlığı Spor Kulübü, Ankara 2. Amatör Küme'de mücadele edecek. Cumhurbaşkanlığı Spor, mart ayının ortasında başlayacak 2. Amatör Küme'de sahaya çıkacak.

Tarihi proje için düğmeye basıldı

Tarihi proje için düğmeye basıldı Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı'nın 1.5 yıl önce gündeme getirdiği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın da desteklediği, futbol kulüplerinin borçlarının yeniden yapılandırılmasıyla ilgili projede ilk somut adım atıldı.

Süleyman Soylu'nun kafa golü kaleciyi çaresiz bıraktı

Süleyman Soylu'nun kafa golü kaleciyi çaresiz bıraktı Diyarbakır'daki ünlüler maçında sahaya çıkan İçişleri Bakanı Soylu, Yattara'nın ortasında kafa vuruşuyla kaleciyi çaresiz bıraktı.

Dünya Ralli Şampiyonası’nın Marmaris ayağı tamamlandı

Dünya Ralli Şampiyonası’nın Marmaris ayağı tamamlandı Dünya Ralli Şampiyonası'nın 10. ayağı Türkiye Rallisi'nde pilotlar, Marmaris, Ovacık ve Gökçe etaplarını tamamladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, pilotlara ödül verdi.

Futbolcuların askerlik yapacağı tarihler belli oldu

Futbolcuların askerlik yapacağı tarihler belli oldu Bedelli askerlikten faydalanacak olan futbol camiası başta olmak üzere birçok sporcu sezon tatillerine uygun şekilde silah altına alınacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Guliyev'e tebrik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Guliyev'e tebrik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 200 metre erkekler finalinde birinci olarak şampiyonluğa ulaşan milli atlet Ramil Guliyev'i telefonla arayarak tebrik etti.

Almanya Federasyon Başkanı Mesut Özil hatasını kabul etti!

Almanya Federasyon Başkanı Mesut Özil hatasını kabul etti! Almanya Futbol Federasyonu Başkanı (DFB) Reinhard Grindel, Almanya Milli Takımı'nı bıraktığı açıklayan Mesut Özil ile ilgili bazı konularda hatalı olduğunu itiraf etti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER