Recep Tayyip Erdoğan

Valbuena'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan için özel paylaşım

Valbuena'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan için özel paylaşım Kanarya'nın süper transferi Mathieu Valbuena gösterdiği performans kadar kısa sürede takımı sahiplenmesiyle gönüllerde taht kurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bakan Kılıç'ı kabul etti!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bakan Kılıç'ı kabul etti! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ı kabul etti.

Mahkemeden Hakan Şükür için şok karar!

Mahkemeden Hakan Şükür için şok karar! Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sosyal medya hesabından hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan Hakan Şükür hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

Erdoğan'dan Avrupa şampiyonu millilere tebrik

Erdoğan'dan Avrupa şampiyonu millilere tebrik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa şampiyonu olan millilere tebrik telefonu gönderdi.

Erdoğan'dan Avrupa gençler yüzme şampiyonuna tebrik

Erdoğan'dan Avrupa gençler yüzme şampiyonuna tebrik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Gençler Yüzme Şampiyonası'nda altın madalya kazanan sporcu Ümit Can Güreş'i kutladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Arda Turan'a Gönderme

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Arda Turan'a Gönderme Cumhurbaşkanı Erdoğan, gazeteciye saldıran Arda Turan'a göndermede bulundu.

Rıdvan Dilmen eleştirilere cevap verdi

Rıdvan Dilmen eleştirilere cevap verdi Ünlü spor adamı Rıdvan Dilmen, İzmir Marşı ile ilgili sözlerinin çarpıtılması ile ilgili açıklamalarda bulundu.