Recep Tayyip Erdoğan

Fenerbahçeli yıldızdan Cumhurbaşkanı Erdoğan yorumu

Fenerbahçeli yıldızdan Cumhurbaşkanı Erdoğan yorumu Son dakikada attığı golle Galatasaray'ı yıkan isim olan Josef de Souza, Brezilya basınına Recep Tayyip Erdoğan'la ilgili açıklamalarda bulundu.

Erdoğan ve Putin Karlov turnuvası'nda buluşacak

Erdoğan ve Putin Karlov turnuvası'nda buluşacak Türkiye Judo Federasyonu Başkanlığı Türkiye'de yapılacak olan 2017 Golden Lig turnuvasının 21 Aralık 2016 tarihinde menfur bir saldırı sonucunda öldürülen Rusya Ankara Büyükelçisi Karlov adına düzenleme kararı alındı.

Referandum sonrası 'Başkan' paylaşımı

Referandum sonrası 'Başkan' paylaşımı Fransa Ligi ekiplerinden Metz'de forma giyen milli futbolcumuz Mevlüt Erdinç, seçim sonucunun açıklanmasının ardından Instagram adresinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını paylaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan olaylar hakkında açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan olaylar hakkında açıklama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Lyon - Beşiktaş maçının çıkan olaylar hakkında konuştu..

Cumhurbaşkanı Erdoğan Formula 1 CEO'suyla görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan Formula 1 CEO'suyla görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'lilere satılan Formula 1'in yeni CEO'sunu kabul etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Hikmet Karaman'la görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan Hikmet Karaman'la görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, miting yapmak için gittiği Rize'de Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman ile kısa bir görüşme yaptı.

Erdoğan'dan milli sporculara kutlama

Erdoğan'dan milli sporculara kutlama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, altın madalya kazanan milli sporcuları kutladı.