Recep Tayyip Erdoğan

Erdoğan Milliler'in soyunma odasına girdi

Erdoğan Milliler'in soyunma odasına girdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, A Milli Futbol Takımı'nın Andorra'yı 1-0 yendiği maç sonrası oyuncuları ve teknik ekibi tebrik etmek üzere soyunma odasına gitti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tebrik telgrafı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tebrik telgrafı Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Güreş Şampiyonası’nda altın madalya kazanan sporcular Mustafa Kaya ve Süleyman Atlı’yı tebrik etti

Erdoğan'dan Eskişehirspor yorumu: Bu yönetimle zor

Erdoğan'dan Eskişehirspor yorumu: Bu yönetimle zor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Spor Toto 1. Lig takımlarından Eskişehirspor'un eski günlerine dönmesini arzuladığını ancak bu yerel yönetimle işlerinin zor olduğunu ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Başakşehir ve Fenerbahçe açıklaması

Erdoğan'dan Başakşehir ve Fenerbahçe açıklaması Katıldığı bir canlı yayında gündeme dair açıklamalar yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe ve Başakşehir'in durumlarına ilişkin de değerlendirmelerde bulundu.

Milli Takım'daki hoca tartışmalarına Erdoğan'dan ilk yorum

Hoca tartışmalarına Erdoğan'dan ilk yorum Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Yerli ve milli olmayı savunan bir kişi olarak Milli takımın başında yerli teknik direktör olmasını isterim" dedi.

Cumhurbaşkanlığı Spor Kulübü resmen kuruldu

Talimatı verdi! Cumhurbaşkanlığı Spor resmen kuruldu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı ile kurulan Cumhurbaşkanlığı Spor Kulübü, Ankara 2. Amatör Küme'de mücadele edecek. Cumhurbaşkanlığı Spor, mart ayının ortasında başlayacak 2. Amatör Küme'de sahaya çıkacak.

Tarihi proje için düğmeye basıldı

Tarihi proje için düğmeye basıldı Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı'nın 1.5 yıl önce gündeme getirdiği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın da desteklediği, futbol kulüplerinin borçlarının yeniden yapılandırılmasıyla ilgili projede ilk somut adım atıldı.