Olympiakos

Fenerbahçe Olympiakos final maçına doğru

Fenerbahçe Olympiakos final maçına doğru THY Euroleague Finali’nde Olympiakos ile mücadele edecek Fenerbahçe’de taraftar, yoğun güvenlik altında salona girmeye başladı.

Fenerbahçe Olympiakos finalini izlemeyen kalmayacak

Fenerbahçe Olympiakos finalini izlemeyen kalmayacak Bu akşam saat 21.00’de Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşmanın yayını için meydanlara dev ekran kurulması yönünde yapılan çağrılar karşılıksız kalmadı.

Obradovic basın toplantısında meydan okudu

Obradovic basın toplantısında meydan okudu THY Euroleague Final-Four'da finalde Yunan ekibi Olympiakos ile karşı karşıya gelecek Fenerbahçe'de Başantrenörü Zeljko Obradovic, düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Olimpiakos taraftarları Taksim'de ortalığı birbirine kattı

Olimpiakos taraftarları Taksim'de ortalığı birbirine kattı Final Four için İstanbul'a gelen bir grup Olympiakos taraftarı, kaldıkları otel yakınında meşaleler yakıp yine taşkınlık çıkardı.

Fenerbahçe'nin finalde rakibi Olympiakos

Fenerbahçe'nin finalde rakibi Olympiakos THY Euroleague Final'inde Olympiakos ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, rakibi ile 13. kez karşılaşacak. Bu maçlarda Yunan ekibinin 7'ye 5 üstünlüğü bulunuyor.

Sinan Erdem'de Olympiakos'a İzmir Marşı!

Sinan Erdem'de Olympiakos'a İzmir Marşı! Final Four heyecanı CSKA Moskova-Olympiakos maçıyla başlarken, salondaki Fenerbahçe taraftarları İzmir Marşı'nı söyledi.

Taksim'de Fenerbahçe-Olympiakos gerilimi

Taksim'de Fenerbahçe-Olympiakos gerilimi Final Four için İstanbul'a gelen Olympiakos taraftarlarıyla bir grup taraftar arasında İstiklal Caddesi'nde kavga çıktı. Kavga sırasında havai fişekler de kullanıldı.