Olympiakos

Fenerbahçe'nin golcüsü resmen Olympiakos'ta

Fenerbahçe'nin golcüsü resmen Olympiakos'ta Olympiakos, Fenerbahçe'nin yollarını ayırdığı Emenike transferini sosyal medya hesabından duyurdu!

Fenerbahçe'de flaş ayrılık!

Fenerbahçe'de flaş ayrılık! Fenerbahçeli Emmanuel Emenike, Yunanistan şampiyonu Olympiakos'a transfer oldu

Printezis Olympiakos'ta kaldı

Printezis Olympiakos'ta kaldı Yunan ekibinin twitter hesabından yapılan duyuruyla Printezis'in sözleşmesinin 2020'ye kadar uzatıldığı açıklandı.

Yunan holiganlar Fenerium'a saldırdı

Yunan holiganlar Fenerium'a saldırdı Fenerbahçe'ye yenilerek Euroleague kupasını kaptıran Olympiakos'ta bazı holiganlar, Hollanda'da bulunan Fenerium mağazasına saldırdı.

Olympiakos Başkanı F.Bahçe'nin başarısını küçümsedi

Olympiakos Başkanı F.Bahçe'nin başarısını küçümsedi Mağlubiyeti hazmedemeyen Olympiakos Başkanı Giorgos Angelopoulos, Fenerbahçe'nin elde ettiği başarının çok özel bir şey olmadığını söyledi.

Fenerbahçe Olympiakos final maçı geniş özeti

Fenerbahçe Olympiakos final maçı geniş özeti Fenerbahçe Olympiakos'u yenerek Avrupa Şampiyonu oldu. Fenerbahçe Yunanistanlı rakibi Olympiakos karşısında ezici bir galibiyet aldı. İşte Fenerbahçe'yi Avrupa Şampiyonu yapan Olympiakos maçının skoru ve geniş özeti.

Zeljko Obradovic'ten şampiyonluk açıklaması

Zeljko Obradovic'ten şampiyonluk açıklaması Fenerbahçe tarihi bir zafer elde etti ve Euroleague şampiyonu oldu. Başarının mimarı başantrenör Obradovic, bakın şampiyonlukla ilgili neler söyledi...