Oğuzhan Özyakup

A Milli Takım 3 yaş gençleşti

A Milli Takım 3 yaş gençleşti A Milli Futbol Takımı'nda, 2018 Dünya Kupası'na katılma iddiasının bulunduğu son karşılaşma olan İzlanda maçına göre, Karadağ karşısında yaş ortalaması 3 yaştan fazla düştü.

Beşiktaş’ta Oğuzhan Özyakup’a Arsenal engeli!

Beşiktaş’ta Oğuzhan Özyakup’a Arsenal engeli! Beşiktaş, Oğuzhan'la kontrat yenileme konusunda el sıkıştı; ama işin resmiyete dökülmesinin önünde ciddi bir engel var... Oğuzhan Özyakup, 2012’de Arsenal’den geldiğinde yapılan anlaşma gereği, senelik ücretin %30’unu Premier Lig temsilcisi alacak. Yıllık 2 milyon Euro’dan 2022’ye dek söz kesildiği düşünüldüğünde İngiliz ekibinin payı 2.4 milyon Euro oluyor.

Fabri'nin sözleşmesi uzatılıyor

Fabri'nin sözleşmesi uzatılıyor Beşiktaş yönetimi, sözleşmesi 2019'da bitecek olan İspanyol kaleci Fabri'nin kontratını 5 yıl daha uzatma kararı aldı.

Oğuzhan Özyakup'a Everton kancası!

Oğuzhan Özyakup'a Everton kancası! The Sun Gazetesi, Cenk Tosun’u renklerine bağlayan Everton’ın şimdi de Oğuzhan Özyakup için devreye girdiği ve her maça gözlemci gönderdiğini yazdı.

Beşiktaş'ta gündem Oğuzhan Özyakup

Beşiktaş'ta gündem Oğuzhan Özyakup Son haftalarda ilk 11’deki yerini kaptıran Oğuzhan Özyakup, sezon sonunda bitecek olan kontratını uzatmak için 3 milyon Euro maaş ve 2.5 milyon Euro da imza parası istedi.

İki futbolcu Milli Takım kadrosundan çıkartıldı

İki futbolcu Milli Takım kadrosundan çıkartıldı Hazırlık maçında İrlanda Cumhuriyeti ve Karadağ ile karşılaşacak A Milli Takımımızda 2 değişiklik yaşandı.

Oğuzhan Özyakup'un menajeri İngiliz ekip ile anlaştı

Oğuzhan Özyakup'un menajeri İngiliz ekip ile anlaştı Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup'un menajeri, Newcastle United Teknik Direktörü Rafa Benitez'le görüşerek transfer için anlaşma sağladı.