Oğuzhan Özyakup

Beşiktaş Oğuzhan Özyakup ile sözleşme yeniledi

Beşiktaş Oğuzhan Özyakup ile sözleşme yeniledi Beşiktaş, sezon sonunda sözleşmesi sona eren Oğuzhan Özyakup ile 2022 yılının sonuna kadar sözleşme imzaladı.

Oğuzhan Özyakup Beşiktaş'ı ters köşeye yatırdı

Oğuzhan Özyakup Beşiktaş'ı ters köşeye yatırdı Beşiktaş, İngiliz ekibi Newcastle United'ın 12 milyon euroyu gözden çıkardığı Oğuzhan Özyakup'la yollarını ayırmaya sıcak bakıyor.

Lokomotiv Moskova Oğuzhan Özyakup'a talip oldu

Lokomotiv Moskova Oğuzhan Özyakup'a talip oldu Rus Sport1 kanalı, gelecek yıl Şampiyonlar Liginde iddialı bir kadro kurmak isteyen Rus ekibi Lokomotiv Moskova'nın Oğuzhan Özyakup'u kadrosuna katmak istediğini iddia etti.

Beşiktaş’tan yerli oyunculara Türk Lirası devrimi!

Beşiktaş’tan yerli oyunculara Türk Lirası devrimi! Beşiktaş yerli oyuncuların Euro üzerinden yapılan sözleşmelerini Türk Lirasına çevirmeye hazırlanıyor.

Oğuzhan Özyakup 12 milyon euroya Everton'a

Oğuzhan Özyakup 12 milyon euroya Everton'a Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Ozzie’nin Arsenal’deki yüzde 30’luk payını almak için çalışıyor. Sorun çözülürse Everton, Oğuzhan’ın bonservisine 12 milyon euro vermek için hazır bekliyor.

Beşiktaş'tan Oğuzhan Özyakup açıklaması!

Beşiktaş'tan Oğuzhan Özyakup açıklaması! Beşiktaş Kulübü, bugün Oğuzhan Özyakup ile ilgili çıkan haberler hakkında bir açıklama yaptı.

Beşiktaş Oğuzhan Özyakup hakkında kararını verdi

Beşiktaş Oğuzhan Özyakup hakkında kararını verdi Beşiktaş Yönetimi İngiliz kulüplerinden teklif alan Oğuzhan Özyakup hakkındaki son kararı veriyor.

TREND HABERLER
TREND HABERLER