Oğuzhan Özyakup

Beşiktaş'tan genç yıldıza 4 yıllık imza!

Beşiktaş'tan genç yıldıza 4 yıllık imza! Beşiktaş yönetiminin, yıldız futbolcu Oğuzhan Özyakup ile 4 yıllık yeni sözleşme için anlaşma sağladığı belirtildi.

Oğuzhan Özyakup'dan 4+1 yıllık imza!

Oğuzhan Özyakup'dan 4+1 yıllık imza! Sezon sonunda Beşikaş ile olan sözleşmesi sona erecek olan ancak Siyah-Beyazlı yönetim ile tekrar anlaşma sağlayan Oğuzhan Özyakup’un yeni sözleşmesinin detayları ortaya çıktı.

Ali Ece’den Erman Toroğlu’na sert tepki!

Ali Ece’den Erman Toroğlu’na sert tepki! Beşiktaş'ın Gençlerbirliği'ne 2-1 yenildiği karşılaşmanın ardından Oğuzhan Özyakup'un yaptığı açıklamalara 'Acizlik' diyen Erman Toroğlu'na Ali Ece'den sert tepki geldi.

Oğuzhan Özyakup'a İngilizler'den dev teklif

Oğuzhan Özyakup'a İngilizler'den dev teklif Arsenal, altyapısından yetiştirip 2012'de Beşiktaş'a gönderdiği Oğuzhan Ozyakup için 20 milyon poundu gözden çıkardı.

Beşiktaşlı futbolcunun sözleşmesi uzatılıyor

Beşiktaşlı futbolcunun sözleşmesi uzatılıyor Beşiktaş, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Oğuzhan Özyakup ile ocak ayında yeni kontrat imzalayacak. Avrupa’ya gitme hayali bulunan milli futbolcu, Kara Kartal’a para kazandırmak istiyor.

Milli Takım'da büyük revizyon!

Milli Takım'da büyük revizyon! İzlanda hüsranı sonrası Ay-yıldızlılarda kadro baştan aşağı yenilenecek. Bunun 2 sebebi var: 1 - Milli Takım yeniden sevilen hale gelecek 2 - Gençlik ateşiyle geleceğin takımı kurulacak.

Beşiktaş'ta transfer görüşmesi FİFA'lık oldu

Beşiktaş'ta transfer görüşmesi FİFA'lık oldu Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, menajerlerin kafasını karıştırmaya çalıştığı Oğuzhan Özyakup’a transfer görüşmesi yapmayı yasakladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER