Mustafa Denizli

Mustafa Denizli evet dedi! Önümüzdeki sezon...

Mustafa Denizli evet dedi! Önümüzdeki sezon... Türk futbol tarihinin değerli ismi Mustafa Denizli, TRT Spor'da yayın yapan Stadyum Programı'nda yorumculuk yapacak.

Mustafa Denizli'den Arda Turan yorumu

Mustafa Denizli'den Arda Turan yorumu Canlı yayına katılan Teknik Direktör Mustafa Denizli, Arda Turan ve Burak Yılmaz ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Mustafa Denizli'den Milli Takım yanıtı

Mustafa Denizli'den Milli Takım yanıtı Türk futbolunun en deneyimli teknik direktörlerinden olan ve Milli Takım'da Fatih Terim'in yerine gelmesi muhtemel en büyük adaylardan gösterilen Mustafa Denizli, konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Başbakan Binali Yıldırım Göztepe'yi kutladı

Başbakan Binali Yıldırım Göztepe'yi kutladı Başbakan Binali Yıldırım, Spor Toto Süper Lig'e yükselen Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil'i tebrik etti.

Mustafa Denizli Süper Ligi kılcal damarlarına kadar istiyor!

Mustafa Denizli Süper Ligi kılcal damarlarına kadar istiyor! Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Süper Lig'e çıkmayı o kadar çok istiyor ki bakın nasıl tanımladı!

Mustafa Denizli: Süper Lig'de bu heyecan yok

Mustafa Denizli: Süper Lig'de bu heyecan yok Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Denizli, TFF 1. Lig'de yaşanan heyecanın Spor Toto Süper Lig'de olmadığını söyledi.

Mustafa Denizli ile Erkan Zengin arasında kavga!

Mustafa Denizli ile Erkan Zengin arasında kavga! Eskişehirspor'un yeni teknik direktörü Mustafa Denizli ile Erkan Zengin arasında son idmanda kavga çıktı.