Mustafa Denizli

Kasımpaşa'nın yeni hocası Mustafa Denizli oldu

Kasımpaşa'nın yeni hocası Mustafa Denizli oldu Kemal Özdeş ile yollarını ayıran Kasımpaşa, Mustafa Denizli ile sezon sonuna kadar anlaşma sağladı.

Mustafa Denizli’ye sahte imzadan 3 yıl hapis

Mustafa Denizli’ye sahte imzadan 3 yıl hapis Boşanma davaları süren eşinin kendisinden boşanmak için 3 buçuk milyon lira istediğini ve eşinin ağabeyi tarafından darp edildiğini ileri sürerek dava açan ünlü teknik direktör Mustafa Denizli hakkında eşi Evin Elçi, imzasını taklit ettiği iddiasıyla savcılığa başvurdu. Hazırlanan iddianamede, Denizli’nin 3 yıla kadar hapsi isteniyor.

Mustafa Denizli aldığı teklifi açıkladı

Mustafa Denizli aldığı teklifi açıkladı Tecrübeli teknik adam Mustafa Denizli, İran'ın Traktörsazi takımından teklif aldığını açıkladı.

Galatasaray'a teknik direktör dayanmıyor

Galatasaray'a teknik direktör dayanmıyor Galatasaray Futbol Takımı'nda Hırvat çalıştırıcı Igor Tudor ile yolları ayırırken, sarı-kırmızılı ekibin son dönemdeki teknik direktör değişiklikleri dikkati çekiyor.

Mustafa Denizli'den derbi sonrası olay yorum

Mustafa Denizli'den derbi sonrası olay yorum Mustafa Denizli, Beşiktaş'ın Galatasaray'ı 3-0 yendiği mücadelenin ardın önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı'nın önerisi Mustafa Denizli'yi gururlandırdı

Cumhurbaşkanı'nın önerisi Mustafa Denizli'yi gururlandırdı Efsane teknik direktörlerden Mustafa Denizli, Altay'ın yeni stadı için Cumhurbaşkanı'nın kendi adını önermesini gurur verici olarak değerlendirdi.

Aziz Yıldırım'a hoca dayanmıyor! Sadece 4 isim...

Aziz Yıldırım'a hoca dayanmıyor! Sadece 4 isim... Aziz Yıldırım, takımı bugüne kadar çok sayıda teknik adama emanet ederken, bu isimlerin büyük çoğunluğunun işine son vererek kulüple ilişkisini kesti. İşte o isimler...