MİLLİ TAKIM

Mustafa Denizli'den Milli Takım yanıtı

Türk futbolunun en deneyimli teknik direktörlerinden olan ve Milli Takım'da Fatih Terim'in yerine gelmesi muhtemel en büyük adaylardan gösterilen Mustafa Denizli, konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Mustafa Denizli'den Milli Takım yanıtı

Teknik Direktör Mustafa Denizli, katıldığı bir televizyon programında A Milli Takım ve spor gündemiyle alakalı açıklamalarda bulundu.

Son olarak Eskişehirspor'u yöneten ve TFF 1. Lig play-off finalinde penaltılarla Göztepe'ye yenilerek Süper Lig şansını kaybeden tecrübeli teknik adam şu an takım çalıştırmıyor. Denizli, Göztepe maçını "Eskişehirspor ile kaçan şampiyonluk psikolojimizi bozdu. Son maçı unutamıyorum. Beni çok etkiledi." ifadeleriyle değerlendirdi.

Denizli, Fatih Terim'den boşalan Milli Takım Teknik Direktörlük koltuğu için "Milli takımdan henüz teklif gelmedi. Ayrıca burası reddedilemeyecek teklifler kategorisindedir. Milli takımdan teklif gelirse bunu konuşuruz" diye konuştu.

Denizli, meslektaşıyla ilgili ise "Fatih Terim son derece düzgün, temiz kalpli ama kolay sinirlenen bir insan. Biz içeri, o dışarı patlıyor. Fatih Terim saha dışında yaşananlardan dolayı Milli takımı bıraktı. Şu anda çok üzerine gidiliyor." ifadelerini kullandı.

Rüştü Reçber Fatih Terim'i savcılığa şikayet etti

Yorumlar