Messi

İranlı Messi göz altına alındı

İranlı Messi göz altına alındı İran'da Barcelona'nın dünyaca ünlü yıldızı Lionel Messi'ye olan benzerliği ile bir anda gündeme oturan ve "İranlı Messi" diye tanınan Reza Parastesh'in başı derde girdi.

Lionel Messi'nin 4 maçlık cezası kaldırıldı

Lionel Messi'nin 4 maçlık cezası kaldırıldı FIFA, Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi'ye verilen 4 maç men cezasını kaldırdı.

Cristiano Ronaldo Instagram hesabıyla piyasayı altüst etti

Cristiano Ronaldo Instagram hesabıyla piyasayı altüst etti Real Madrid'de forma giyen Cristiano Ronaldo, Instagram bir ilke imza attı.

Altın Ayakkabı yarışında Messi zirvede

Altın Ayakkabı yarışında Messi zirvede Avrupa’da liglerin bitimine kısa süre kala, en çok gol atan oyuncuya verilen Altın Ayakkabı ödülü için de yarış kızıştı.

Messi yediği dirsekle yürekleri ağza getirdi

Messi yediği dirsekle yürekleri ağza getirdi Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, Real Madrid maçında rakibi Marcelo'dan dirsek yiyince dudağı patladı.

Talisca'dan büyük başarı!

Talisca'dan büyük başarı! Beşiktaş’ta UEFA Avrupa Ligi’nde 120 dakika süren Olympique Lyon maçında 2 gol birden atan Anderson Talisca, ülkesinde de büyük beğeni topladı.

Lionel Messi ölümden döndü!

Lionel Messi ölümden döndü! Barcelona ile Juventus arasında oynanan mücadelenin 43. dakikasında futbolsever ekran başında korku dolu anlar yaşadı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER