Messi

Messi Kara Para Aşk dizisinin hayranı çıktı

Messi Kara Para Aşk dizisinin hayranı çıktı Barcelona'nın dünyaca ünlü Arjantinli yıldızı Lionel Messi'nin, Instagram'dan yaptığı paylaşımda Türk dizilerinin hayranı olduğu ortaya çıktı.

Ronaldo Messi'ye 139 milyon kişi fark attı

Ronaldo Messi'ye 139 milyon kişi fark attı KPMG Football Benchmark ekibi, 'Avrupa Eliti 2018' raporunda sosyal medyada en çok takipçisi olan 20 futbolcuyu inceledi.

Messi futbolu bırakmak istediği takımı açıkladı

Messi futbolu bırakmak istediği takımı açıkladı Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi, futbolu Arjantin Ligi ekiplerinden Newell's Old Boys'ta bırakmak istediğini söyledi.

DAEŞ Messi ve Ronaldo'yu hedef aldı!

DAEŞ Messi ve Ronaldo'yu hedef aldı! Rusya'da yapılacak Dünya Kupası'na sürekli tehdit mesajları yollayan terör örgütü DAEŞ, şimdi de iki yıldız futbolcu Messi ve Ronaldo'yu hedef aldı. İki ismin kan ağlayan ve saldırılan fotoğrafları basıldı

Messi'den Cengiz Ünder'e olay hareket! Ayıp etti resmen

Messi'den Cengiz Ünder'e olay hareket! Ayıp etti resmen Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, Roma'ya kaybettikleri 3-0'lık maçın ardından karma alanda kendisiyle selamlaşmak için uzun süre bekleyen Cengiz Ünder'in yüzüne bile bakmadan doğrudan takım otobüsünün yolunu tuttu.

Neymar’dan kafa karıştıran Messi paylaşım!

Neymar’dan kafa karıştıran Messi paylaşım! Paris Saint-Germain'in Brezilyalı yıldızı Neymar, sosyal medya üzerinden Messi ile birlikte olduğu bir fotoğraf paylaştı ve kafa karıştıran bir açıklama yayınladı.

Messi'den Maradona'yı geçemez diyenlere yanıt

Messi'den Maradona'yı geçemez diyenlere yanıt Kariyeri boyunca hiç Dünya Kupası'nı kazanamayan Lionel Messi, son şansını Rusya'da kullanacağını söyledi. Yıldız futbolcu, "Şimdi ya da asla" dedi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER