Messi

Messi'den çok konuşulacak futbol dışı yatırım

Messi'den çok konuşulacak futbol dışı yatırım Real Madrid’in yıldızı Ronaldo, satın aldığı gayrimenkullerle adından söz ettirirken, futbol dışı yatırımlara Lionel Messi de katıldı.

Dünyanın en değerli futbolcusu belli oldu

Dünyanın en değerli futbolcusu belli oldu Yaz transfer döneminde piyasa değeri en yüksek futbolcu, 210,7 milyon euroyla Barcelonalı Neymar oldu.

Lionel Messi Barcelona'ya imza atıyor

Lionel Messi Barcelona'ya imza atıyor Barcelona ile yeni sözleşme için anlaştığı belirtilen Messi, Arjantin Milli Takımı ile Asya Turu'nu yarıda kesip İspanya'ya döndü.

Messi'den Ronaldo'ya övgü dolu sözler

Messi'den Ronaldo'ya övgü dolu sözler Barcelona'nın Arjantinli oyuncusu Lionel Messi, Cristiano Ronaldo'dan övgüyle bahsetti.

Dünyanın en çok kazanan futbolcusu belli oldu

Dünyanın en çok kazanan futbolcusu belli oldu La Liga ekiplerinden Real Madrid'de forma giyen Cristiano Ronaldo, bu yıl dünyanın en çok kazanan futbolcuları listesinde ilk sırada yer aldı.

Messi'nin hapis cezası onaylandı!

Messi'nin hapis cezası onaylandı! Barcelona'nın Arjantinli futbolcusu Lionel Messi’nin vergi kaçırmaktan yargılandığı dava sonuçlandı.

Messi'nin forma koleksiyonunu sosyal medyada olay oldu

Messi'nin forma koleksiyonunu sosyal medyada olay oldu Barcelona'da forma giyen Arjantinli futbolcu Lionel Messi, Instagram hesabından forma koleksiyonunu paylaştı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER