İzlanda

İzlanda hezimeti İngiliz gazetelerinin manşetlerinde

İzlanda hezimeti İngiliz gazetelerinin manşetlerinde EURO 2016'da İzlanda'nın İngiltere'yi 2-1 mağlup edip turnuva dışına itmesi İngiltere'de bugün çıkan gazetelerin manşetlerinde yer aldı.

İzlanda'nın başarısı Hasan Şaş'ı hatırlattı

İzlanda'nın başarısı Hasan Şaş'ı hatırlattı İzlanda, Euro 2016'daki performansıyla büyük bir başarı yakalarken, Hasan Şaş'ın sözleri yeniden akıllara geldi.

İzlanda Avusturya maçı sonucu ve özeti

İzlanda Avusturya maçı sonucu ve özeti EURO 2016 F Grubu'ndaki kritik mücadelede Avusturya ile karşılaşan İzlanda son 16'da İngiltere ile eşleşti..

Cüneyt Çakır sahaya çıkıyor

Cüneyt Çakır sahaya çıkıyor EURO 2016 F Grubu'nda bu akşam saat 22.00'de başlayacak Portekiz-İzlanda maçında Cüneyt Çakır düdük çalacak.

Şampiyona terör yüzünden Türkiye'den alındı

Şampiyona terör yüzünden Türkiye'den alındı Uluslararası Buz Hokeyi Federasyonu, terörü gerekçe göstererek 29 Şubat-6 Mart tarihleri arasında Ankara'da düzenlenecek olan turnuvayı Türkiye'den alıp İspanya'ya verdi.

Türkiye'nin Euro 2016'daki rakipleri belli oluyor

Türkiye'nin Euro 2016'daki rakipleri belli oluyor Fransa'da 10 Haziran-10 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri'nin kura çekimi yarın yapılacak. Milli Takım'ın da rakipleri belli olacak.

Kemal Kılıçdaroğlu ıslıklı protesto için de 'AK Parti' dedi!

Kemal Kılıçdaroğlu ıslıklı protesto için de 'AK Parti' dedi! Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye-İzlanda maçında saygı duruşunu yuhalayan kişilerin AK Parti mensubu olduğunu söyledi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER