İzlanda

İzlanda Emre Mor'a önlem alacak

İzlanda Emre Mor'a önlem alacak İzlanda Teknik Direktör Heimir Hallgrimsson, A Milli Takımımız ile yapacakları maçtan önce çarpıcı açıklamalar yaptı..

İzlanda Türkiye maçı ne zaman saat kaçta nerede?

İzlanda Türkiye maçı ne zaman saat kaçta nerede? 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde I Grubu'nda yer alan Türkiye, üçüncü maçında İzlanda ile karşılaşacak. Peki İzlanda-Türkiye maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda başlayacak?

İzlanda kaptanı Gunnarsson Türkiye maçında yok

İzlanda kaptanı Gunnarsson Türkiye maçında yok İzlanda Milli Takım Kaptanı Aron Gunnarsson, gördüğü kartlar nedeniyle Türkiye maçında sahada olmayacak.

İzlanda'nın Türkiye maçı kadrosu açıklandı

İzlanda'nın Türkiye maçı kadrosu açıklandı 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu'nda A Milli Takımımız ile karşılaşacak olan İzlanda'nın aday kadrosu belli oldu.

İzlanda-Türkiye biletleri satışa çıktı

İzlanda-Türkiye biletleri satışa çıktı A Milli Futbol Takımı'nın İzlanda ile deplasmanda yapacağı maçın biletleri, Milli Takım Taraftar Kulübü üyeleri için satışa çıktı.

İzlanda ırkçı propagandaya ateş püskürdü

İzlanda ırkçı propagandaya ateş püskürdü İzlanda Futbol Federasyonu, Danimarka Partisi'nin sosyal medyadaki ırkçı paylaşımını şiddetle kınadı.

Galatasaray'ın kaçırdığı balık büyük oldu!

Galatasaray'ın kaçırdığı balık büyük oldu! Euro 2016'da İngiltere'yi yıkan golün sahibi İzlandalı stoper Sigurdsson'un, Galatasaray’a önerildiği, ancak dönemin teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun bu transfere karşı çıktığı öğrenildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER