Hakan Çalhanoğlu

Hakan Çalhanoğlu yeni takımını açıkladı

Hakan Çalhanoğlu yeni takımını açıkladı Trabzonspor ile yaptığı sözleşmeye uymadığı için CAS (Spor Tahkim Mahkemesi) tarafından 4 ay futboldan men cezasına çarptırılan Hakan Çalhanoğlu, yeni sezonda forma giyeceği takımı açıkladı.

Hakan Çalhanoğlu'ndan men cezasına ilk tepki

Hakan Çalhanoğlu'ndan men cezasına ilk tepki Futboldan 4 ay men edilen Hakan Çalhanoğlu, babasının bir daha asla işine karışmayacağını söyledi.

Bayer Leverkusen'den Hakan Çalhanoğlu'nun cezasına tepki

Bayer Leverkusen'den Hakan Çalhanoğlu'nun cezasına tepki Bayer Leverkusen'in sportif direktörü Rudi Völler, Hakan Çalhanoğlu'na verilen futboldan 4 ay men cezası ile ilgi açıklama yaptı.

FİFA'dan Hakan Çalhanoğlu'na ceza

FİFA'dan Hakan Çalhanoğlu'na ceza FIFA, Milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu'na futboldan men cezası verdi.

'Evet' diyen Hakan Çalhanoğlu'na Alman kulübünden uyarı

'Evet' diyen Hakan Çalhanoğlu'na Alman kulübünden uyarı Almanya ekibi Bayer Leverkusen, referandumda "evet" diyeceğini açıklayan milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'na uyarıda bulundu.

Hakan Çalhanoğlu'nun 'evet' demesi Alman medyasında

Hakan Çalhanoğlu'nun 'evet' demesi Alman medyasında Die Welt, Bayer Leverkusen'in Çalhanoğlu'na tepki göstermesini istedi.

Hakan Çalhanoğlu ve Gökhan Töre kampanyaya evet dedi

Hakan Çalhanoğlu ve Gökhan Töre kampanyaya evet dedi Rıdvan Dilmen'in anayasa referandumu için sosyal medyada başlattığı 'Evet' kampanyasına Gökhan Töre ve Hakan Çalhanoğlu'ndan destek geldi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER