Hakan Çalhanoğlu

Hakan Çalhanoğlu'ndan transfer açıklaması

Hakan Çalhanoğlu'ndan transfer açıklaması Almanya'nın ünlü Sport Bild dergisine geniş bir röportaj veren Hakan Çalhanoğlu, bu dönemde neler yaptığı, babasıyla olan ilişkisi, transferi ve daha birçok konuda özel açıklamalar yaptı.

Hakan Çalhanoğlu dünya evine girdi

Hakan Çalhanoğlu dünya evine girdi Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, Sinem Gündoğdu ile dünya evine girdi.

Chelsea patronu Abramovich'ten tarihe geçecek teklif

Chelsea patronu Abramovich'ten tarihe geçecek teklif İngiliz ekibi Chelsea'nin son gözdesi Hakan Çalhanoğlu... Conte yönetiminde Premier Lig'de şampiyonluğa koşan mavi-beyazlılar, B.Leverkusen ile 2019'da sözleşmesi bitecek Hakan için harekete geçti.

Hakan Çalhanoğlu Premier Lig'e transfer oluyor

Hakan Çalhanoğlu Premier Lig'e transfer oluyor Bayer Leverkusen forması giyen Hakan Çalhanoğlu'nun 38 milyon Euro karşılığında İngiliz devine transfer olacağı öğrenildi.

Hakan Çalhanoğlu'ndan flaş karar!

Hakan Çalhanoğlu'ndan flaş karar! 4 ay futboldan uzak kalacak milli futbolcu süreçle ilgili açıklamalarda bulundu.

Hakan Çalhanoğlu'nun yerine geçecek isim belli oldu

Hakan Çalhanoğlu'nun yerine geçecek isim belli oldu Hakan Çalhanoğlu'nun FIFA tarafından 4 ay sahalardan men edilmesi nedeniyle milli takımda ofansif orta saha bölgesi için arayışa giren Fatih Terim'in, ilk adayını belirlediği öğrenildi.

Hakan Çalhanoğlu'na CAS'tan yeni açıklama!

Hakan Çalhanoğlu'na CAS'tan yeni açıklama! CAS Genel Sekreteri Matthieu Reeb, Hakan Çalhanoğlu'nun 4 ay futboldan men edilmesi kararı ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER