Hakan Çalhanoğlu

Hakan Çalhanoğlu 4 yıllık imzayı attı! İşte yeni takımı

Hakan Çalhanoğlu 4 yıllık imzayı attı! İşte yeni takımı Milan'dan yapılan açıklamaya göre, Bayer Leverkusen ile Hakan'ın transferi konusunda anlaşıldı.

Hakan Çalhanoğlu transferine flaş gelişme

Hakan Çalhanoğlu transferine flaş gelişme Milan'a imza atması beklenen milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, sağlık kontrolünden geçmek üzere İtalya'ya gitti.

Hakan Çalhanoğlu Milan'a transfer oluyor

Hakan Çalhanoğlu Milan'a transfer oluyor Hakan Çalhanoğlu'nun menajeri Bektaş Demirtaş, Milan'ın milli futbolcumuzu istediğini söyledi.

Hakan Çalhanoğlu'na sürpriz talip çıktı

Hakan Çalhanoğlu'na sürpriz talip çıktı Geçtiğimiz günlerde FIFA'dan aldığı ceza sona eren milli yıldız Hakan Çalhanoğlu'na sürpriz talip çıktı!

Hakan Çalhanoğlu'ndan zeybek şov

Hakan Çalhanoğlu'ndan zeybek şov A Milli Takım ve Bayer Leverkusen'in yıldızı Hakan Çalhanoğlu daha önce dünya evine girdiği Sinem Gündoğdu ile 2. bir düğün daha yaptı.

Hakan Çalhanoğlu satış listesinde!

Hakan Çalhanoğlu satış listesinde! Bu sezon beklentileri karşılayamayan Leverkusen'da tepeden tırnağa operasyon bekleniyor. Alman basınına göre, takımın yıldızları Hakan Çalhanoğlu, Chicharito, Bellarabi ve Kampl da uygun teklif gelirse gönderilecek.

Galatasaray transferde bombayı patlatıyor

Galatasaray transferde bombayı patlatıyor Galatasaray, yeni sezonda güçlü bir kadro kurabilmek için çalışmalarına devam ediyor.

TREND HABERLER
TREND HABERLER