Göksel Gümüşdağ

Arda Turan halkın parasıyla mı transfer oldu? İşte açıklama

Arda Turan halkın parasıyla mı transfer oldu? İşte açıklama Arda Turan'ın transfer parasıyla ilgili açıklama geldi! Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Arda Turan'ı sponsorların desteğiyle aldıklarını ve belediyeyle alakaları olmadığını belirtti.

Beşiktaş Arena'dan 10 milyon TL daha kazanacak

Beşiktaş Arena'dan 10 milyon TL daha kazanacak Beşiktaş yönetimi, tribün ile çatı arasındaki boşluğa LED ekranlar taktırarak, reklam geliri elde etmeyi planlıyor.

15 Temmuz Şehitleri için koşulacak!

15 Temmuz Şehitleri için koşulacak! İBB Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ, bu yıl 38.si düzenlenecek İstanbul Maratonu'nun 15 Temmuz Şehitleri adına koşulacağını bildirdi.

Emre Belözoğlu'ndan müthiş FETÖ itirafları!

Emre Belözoğlu'ndan müthiş FETÖ itirafları! Emre Belözoğlu, geçmişte Allah rızası için, Türk kültürünü yaşattığı ve ülkemize hizmet ettiğini düşünerek FETÖ'YE kurban bağışı ve öğrenci bursu verdiğini itiraf etti.

Futbol ailesi FETÖ'cü ihanet çetesinin karşısında

Futbol ailesi FETÖ'cü ihanet çetesinin karşısında Medipol Başakşehir ve Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ, Avrupa'nın FETÖ'cü darbecilere karşı tutumunu eleştirdi..

Süper Lig'de yılın takası gerçekleşiyor!

Süper Lig'de yılın takası gerçekleşiyor! Fenerbahçe Luis Nani'nin takımdan ayrılmasının ardından yerini Süper Lig'in yıldız ismi Edin Visca ile doldurmayı hedefliyor..

Fenerbahçe Edin Visca'ya karşılık o ismi önerdi!

Fenerbahçe Edin Visca'ya karşılık o ismi önerdi! Fenerbahçe, Trabzonspor ve Sevilla'nın da peşinden koştuğu Edin Visca transferi için gözünü kararttı..