Giuliano

Trabzonsporlu yöneticiden flaş Giuliano paylaşımı

Trabzonsporlu yöneticiden flaş Giuliano paylaşımı Trabzonspor'un araya girdiği Giuliano transferinde gelişmeler dikkatle izleniyor. Yönetici Gökhan Saral, "Şimdi onlar düşünsün"diye twit attı.

Giuliano için son sözü Mahmut Uslu söyledi

Giuliano için son sözü Mahmut Uslu söyledi Trabzonspor'un "Zenit ile anlaştık, futbolcu bizim" dediği Giuliano için son sözü Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu söyledi.

Fenerbahçe'nin yeni transferi Giuliano'da şok gelişme!

Fenerbahçe'nin yeni transferi Giuliano'da şok gelişme! Fenerbahçe'nin anlaşmaya vardığı Giuliano'da sok bir gelişme yaşandı.

Fenerbahçe'nin yenilerinden taraftara mesaj!

Fenerbahçe'nin yenilerinden taraftara mesaj! Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Giuliano ve soldado ilk maç öncesi iddialı açıklamalarda bulundu.

Alex De Souza'dan Fenerbahçe paylaşımı

Alex De Souza'dan Fenerbahçe paylaşımı Fenerbahçe'nin efsane futbolcularından Alex, Giuliano transferiyle ilgili paylaşımda bulundu.

Yeni transferi bekleyen taraftarlara büyük şok

Yeni transferi bekleyen taraftarlara büyük şok Fenerbahçeli taraftarların merakla beklediği transfer Giuliano, İstanbul'a indi. Coşkulu kalabalık ise büyük bir şok yaşadı.

Fenerbahçe'de orta saha krizi çözüldü

Fenerbahçe'de orta saha krizi çözüldü Yönetim son iki sezondur yaşanan yaratıcı orta saha sorununu Valbuena, Guiliano, Ekici transferleriyle bitirdi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER