Giuliano

Brezilya Milli Takımı kadrosu açıklandı!

Brezilya Milli Takımı kadrosu açıklandı! Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü Tite, kasım ayında Japonya ve İngiltere ile yapılacak özel maçların aday kadrosunu açıkladı.

Fenerbahçe'de zorunlu rotasyon

Fenerbahçe'de zorunlu rotasyon Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında karşılaşacağı Evkur Yeni Malatyaspor maçına nasıl bir 11'le çıkacağını belirledi.

Kocaman Giuliano için sistemi değiştiriyor

Kocaman Giuliano için sistemi değiştiriyor Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Giuliano için saha içerisindeki sistemde değişikliğe gitmeye hazırlanıyor.

Fenerbahçe'de çözüm bulundu

Fenerbahçe'de çözüm bulundu Brezilyalı yıldız son haftalarda sağ kanatta oynamış ve performansıyla sınıfta kalmıştı. Dirar’ın iyileşmesi, Giuliano’ya yaradı. 27 yaşındaki oyuncu yeniden forvet arkasına geçiyor.

Fenerbahçe'de Giuliano sancısı

Fenerbahçe'de Giuliano sancısı Aykut Kocaman’la sorunların masaya yatırıldığı bir toplantı gerçekleştiren yönetim, tecrübeli hocaya, beklenen patlamayı yapamayan Giuliano’nun neden sağ kanatta oynatıldığını sordu. Topal’daki büyük düşüş ve ‘kaptanlık boşluğu’ da zirvenin önemli konuları arasında yer aldı.

Fenerbahçeli futbolcuya kulübe yolu göründü

Fenerbahçeli futbolcuya kulübe yolu göründü Fenerbahçe'de Giuliano'nun son maçlarda beklenen performansı sergileyememesi nedeniyle kulübeye çekilebileceği öğrenildi.

Giuliano'nun performansı hayal kırıklığı yarattı

Giuliano'nun performansı hayal kırıklığı yarattı Fenerbahçe'nin büyük beklentilerle transfer ettiği Giuliano'nun performansı hayal kırıklığı yarattı.

TREND HABERLER