Giuliano

Mustafa Yumlu'dan Fenerbahçelileri kızdıran hareket

Mustafa Yumlu'dan Fenerbahçelileri kızdıran hareket Akhisarsporlu futbolcu Mustafa Yumlu, F.Bahçe maçının sonunda Giuliano'nun formasını Sissoko'dan alıp yere fırlattı.

Fenerbahçe'de yıldızlar kayıp

Fenerbahçe'de yıldızlar kayıp Beşiktaş maçının kahramanları Janssen, Valbuena ve Giuliano, Akhisar deplasmanında performanslarıyla hayal kırıklığı yarattı.

Fenerbahçe artık Giuliano’ya emanet!

Fenerbahçe artık Giuliano’ya emanet! Brezilyalı, Alanya maçında daha fazla sorumluluk alacak. Orta alanda takıma yön verecek yıldız futbolcu, Valbuena’nın yükünü de hafifletecek.

Fenerbahçe’nin yıldızı Giuliano’ya şok

Fenerbahçe’nin yıldızı Giuliano’ya şok Fenerbahçe'nin yeni transferi Giuliano, Brezilya Milli Takımı'nın aday kadrosunda yer alamadı.

Fenerbahçe'de büyük revizyon! Sistem değişiyor

Fenerbahçe'de büyük revizyon! Sistem değişiyor Sezona istenildiği gibi bir başlangıç yapamayan Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman çift ön liberolu ve tek forvetli sistemden vazgeçiyor...

 Fenerbahçe Başakşehir maçı hazırlıklarına başladı

Fenerbahçe Başakşehir maçı hazırlıklarına başladı Sahasında Medipol Başakşehir ile karşılaşacak Fenerbahçe, bu maçın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Fenerbahçe'de Giuliano ve Isla endişesi!

Fenerbahçe'de Giuliano ve Isla endişesi! Milli takımlarından 7 Eylül'de dönecek olan Brezilyalı Giuliano ile Şilili Isla'nın durumu Fenerbahçe'de teknik heyeti kara kara düşündürüyor

TREND HABERLER