Futbol

En yaratıcı pankart hangisi?

En yaratıcı pankart hangisi? Bugünün fotoğraf galerisinde haberlerle birlikte, eğlenceli anların görüntülerini, siyaset sahnesinden kareleri, Türkiye ve dünya ülkelerinden gelen ilginç anların resimlerini bulabilirsiniz. Foto galeride ünlülerin ve sporcuların görüntüleri de yer almaktadır.

En güzel 9 röveşata golü

En güzel 9 röveşata golü Röveşata denince akla gelen 9 röveşata golünü derledik

Yeşil sahada hakem-futbolcu atışmaları

Yeşil sahada hakem-futbolcu atışmaları Yeşil sahada futbolcu ile hakem arasında yaşananlar bu anlar görülmeye değer...

Futbolcu değil sanki dövüş filmlerinin figüranı

Futbolcu değil sanki dövüş filmlerinin figüranı Bu maçı izleyenler, futbolcunun yaptıklarını görünce gülmekten kendini alamadı.

Maç öncesi 7 motivasyon yöntemi

Maç öncesi 7 motivasyon yöntemi Uzman ingiliz mental koçu bradley busch maç öncesi futbolcular için bir reçete yazdı. işte en sağlam motivasyon yöntemleri.

Bu sezon hangi takım şampiyon olur anketinde Galatasaray ilk sırada çıktı

Bu sezon hangi takım şampiyon olur anketinde Galatasaray ilk sırada çıktı Megapoll Araştırma ve Danışmanlık A.Ş. tarafından Türkiye genelinde 2502 kişi ile yüz yüze gerçekleştirilen araştırmada futbolla ilgili çarpıcı sonuçlar elde edildi. Yüzde 30,4 ile en çok Galatasaray taraftarı çıktı. Bu sezon hangi takım şampiyon olur anketinde yüzde 34,2 ile Galatasaray en çok oyu aldı. Şampiyonluk temennisi sorusuna ise yüzde 43,6 ile en çok Beşiktaş cevabı verildi.

Eskişehir'de erkek antrenör kadın futbolcuyu darp etti

Eskişehir'de erkek antrenör kadın futbolcuyu darp etti Kadınlar Futbol Ligi müsabakasının bitiş düdüğü ile birlikte erkek antrenör karşı takımın kadın oyuncusuna saldırdı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER