Futbol

Ömer Çatkıç'tan çarpıcı FETÖ savunması! Yaptıklarım suç değil

Ömer Çatkıç'tan çarpıcı FETÖ savunması! Yaptıklarım suç değil Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) futbol yapılanması kapsamında, 15'er yıla kadar hapis istemiyle yargılanan eski kaleci Ömer Çatkıç, ''15 yıl önce yaptıklarımın suç olduğunu düşünmüyorum, tahliyemi talep ediyorum." dedi.

Sosyal medya bunu konuşuyor! Sahaya arabayla girdiler

Sosyal medya bunu konuşuyor! Sahaya arabayla girdiler Sahaya arabayla çıkan futbolcuların kutlaması sosyal medyaya damga vurdu!

Bu nedenle kadınlar futbol oynamamalı

Bu nedenle kadınlar futbol oynamamalı Bir çok kadının futbolla ilgisi yok denecek kadar az..Hatta erkeklerin bir topun ardından koşan adamları izlemesini ilginç bulurlar..

Kadın futbolcu golünü atıp formasını çıkardı! Göğüsleri ortada....

Kadın futbolcu golünü atıp formasını çıkardı! Göğüsleri ortada.... Gol attıktan sonra formasını çıkaran kadın futbolcu görüntüsü internette en çok izlenen görüntüler arasına girdi.

İşte futbol topunu üreten eller

İşte futbol topunu üreten eller Dünyadaki futbol toplarının üçte ikisi burada, pakistan'da üretiliyor.

En çok tıklanan spor kareleri

En çok tıklanan spor kareleri Bugünün fotoğraf galerisinde haberlerle birlikte, eğlenceli anların görüntülerini, siyaset sahnesinden kareleri, Türkiye ve dünya ülkelerinden gelen ilginç anların resimlerini bulabilirsiniz. Foto galeride ünlülerin ve sporcuların görüntüleri de yer almaktadır.

En aykırı gol sevinçleri

En aykırı gol sevinçleri Bugünün fotoğraf galerisinde haberlerle birlikte, eğlenceli anların görüntülerini, siyaset sahnesinden kareleri, Türkiye ve dünya ülkelerinden gelen ilginç anların resimlerini bulabilirsiniz. Foto galeride ünlülerin ve sporcuların görüntüleri de yer almaktadır.

TREND HABERLER
TREND HABERLER