Feyenoord

Fenerbahçe Feyenoord hazırlıklarına başladı

Fenerbahçe Feyenoord hazırlıklarına başladı Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi'nde kendi evinde karşılaşacağı Feyonoord maçının hazırlıklarına başladı.

Fenerbahçe Feyenoord maçına İsveçli hakem

Fenerbahçe Feyenoord maçına İsveçli hakem UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe'nin Feyenoord ile oynayacağı maçına İsveç federasyonundan Jonas Erikson atandı..

Feyenoord Fenerbahçe'ye gözdağı verdi

Feyenoord Fenerbahçe'ye gözdağı verdi Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakiplerinden Feyenoord, Hollanda Ligi'nde Roda'ya da farklı tarife uyguladı

Feyenoord Manchester United'ı devirdi

Feyenoord Manchester United'ı devirdi UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda Fenerbahçe'nin rakiplerinden Feyenoord, Manchester United'ı mağlup etti..

Feyenoord'dan Fenerbahçe'ye gözdağı

Feyenoord'dan Fenerbahçe'ye gözdağı UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe'nin rakibi olan Feyenoord, evinde Den Haag'ı gol yağmuruna tuttu..

Fenerbahçe'nin rakiplerinin kadroları belli oldu

Fenerbahçe'nin rakiplerinin kadroları belli oldu Fenerbahçe'nin rakipleri Manchester United, Feyenoord ve Zorya Luhanks , UEFA Avrupa Ligi kadrolarını açıkladılar..

Feyenoord Dirk Kuyt ile coştu

Feyenoord Dirk Kuyt ile coştu UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe ile aynı grupta yer alan Feyenoord, evinde Excelsior'u gole boğdu..