Feyenoord

Feyenoord'a bir çelme daha!

Feyenoord'a bir çelme daha! Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'ndek rakiplerinden Feyenoord, Heerenven engeline takıldı..

Hollanda'da Feyonoord fırtınası tam gaz

Hollanda'da Feyonoord fırtınası tam gaz Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi Feyenoord, NEC Nijmegen'i mağlup etti ve ligdeki 9. maçından da galibiyetle ayrıldı.

UEFA'dan Jeremain Lens'e büyük onur

UEFA'dan Jeremain Lens'e büyük onur UEFA tarafından da haftanın oyuncusu adayları arasında gösterilen Jeremain Lens, oyların yüzde 70'ini alarak birinci seçildi..

Fenerbahçe Feyenoord'a büyük jest yaptı

Fenerbahçe Feyenoord'a büyük jest yaptı Fenerbahçe ile UEFA Avrupa Ligi'nde karşılaşan Feyenoord, ülkesine dönmeden son çalışmasını Can Bartu Tesislerinde yaptı.

Hollandalı gazetecinin sorusu Lens'i çileden çıkardı

Hollandalı gazetecinin sorusu Lens'i çileden çıkardı Fenerbahçe-Feyenoord maçından sonra Hollandalı bir gazetecinin sorusu sarı lacivertli takımın yıldızı Jeremain Lens'i adeta çılgına çevirdi..

Hollanda basını faturayı Dirk Kuyt'a kesti

Hollanda basını faturayı Dirk Kuyt'a kesti Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'nde Feyenoord'u mağlup etmesi Hollanda medyasında da geniş yer buldu. Hollandalılar, Dirk Kuyt'ın İstanbul'da kendisini kaybettiğini iddia etti.

Dirk Kuyt Jeremain Lens'in bacağını kıracaktı

Dirk Kuyt Jeremain Lens'in bacağını kıracaktı Fenerbahçe'nin eski yıldızı Dirk Kuyt, sarı lacivertli takımın Hollandalı yıldızı Jeremain Lens'in neredeyse futbol hayatını bitirecekti..