Feyenoord

Van Bronckhorst Kadıköy'de 1 puana razı

Van Bronckhorst Kadıköy'de 1 puana razı Feyenoord Teknik Direktörü Giovanni van Bronckhorst, Fenerbahçe maçından en az 1 puan alacaklarını iddia etti..

Kuyt'tan Robin van Persie açıklaması! Ona iyi gelecek...

Kuyt'tan Robin van Persie açıklaması! Ona iyi gelecek... Dirk Kuyt, UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda yarın karşılaşacakları Fenerbahçe maçı öncesi çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dick Advocaat Feyenoord'u gözüne kestirdi

Dick Advocaat Feyenoord'u gözüne kestirdi Fenerbahçe'nin Hollandalı Teknik Direktörü Dirk Advocaat, Feyenoord maçını kazanmak zorunda olduklarını bildirdi.

Dirk Kuyt için bir maçtan çok daha fazlası

Dirk Kuyt için bir maçtan çok daha fazlası Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Dirk Kuyt, Feyenoord formasıyla Kadıköy'e ilk kez geliyor..

Kadıköy'de duygusal randevu

Kadıköy'de duygusal randevu Fenerbahçe ve Feyenoord arasında oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi maçı bir çok duygusal olayı birden içinde barındıracak..

Fenerbahçe ile Feyenoord üçüncü randevuda

Fenerbahçe ile Feyenoord üçüncü randevuda Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi'nde yarın gece konuk edeceği Feyenoord ile Avrupa kupalarında daha önce iki kez mücadele etti..

Pierre van Hooijdonk Fenerbahçe taraftarını kızdıracak

Pierre van Hooijdonk Fenerbahçe taraftarını kızdıracak UEFA Avrupa Ligi'nde oynanacak Fenerbahçe-Feyenoord maçı öncesi iki takımın da formasını giymiş olan Pierre van Hooijdonk'tan yorum geldi.