Ersun Yanal

F.Bahçe'de dikkat çeken değişim! Taşlar yerine oturuyor

F.Bahçe'de dikkat çeken değişim! Taşlar yerine oturuyor Futbol takımının idaresi ile ilgili kontrolü Ersun Yanal ve Volkan Ballı’ya bırakan Ali Koç, ikinci yarıda sadece bir kez oyuncuların karşısına çıktı. Takımı uzaktan takip eden Koç daha çok idari ve mali konulara odaklandı.

Ersun Yanal'ın ilk transferleri Yunanistan'dan

Ersun Yanal'ın ilk transferleri Yunanistan'dan Tarihinin en kötü performanslarından birine imza atan Fenerbahçe, bir yandan alt sıralardan kurtulmaya çalışırken diğer yandan da yeni sezon için kadro çalışmalarına başladı. (Sabah)

İşte Fenerbahçe'de gönderilecek isimler

Ersun Yanal gönderilecek isimleri belirledi Ersun Yanal, “Bazıları bu atmosferi kaldıramıyor. F.Bahçe büyük bir kulüp. Büyük kulüp atmosferini kaldırmak kolay değil” sözleriyle fitili ateşledi. Sezon sonunda birçok isimle yollar ayrılacak.

Fenerbahçe'de tarihi tersten yazdılar

Fenerbahçe'de tarihi tersten yazdılar Ali Koç'un göreve getirdiği 3 teknik adam da dikiş tutturamadı. Bu sezon takımı çalıştıran Phillip Cocu, Erwin Koeman ve Ersun Yanal, yakaladıkları puan ortalamalarıyla Fenerbahçe'de son 20 yılın en kötü performanslarına imza attılar.

Ersun Yanal'dan mağlubiyet sonrası açıklama

Ersun Yanal Başakşehir mağlubiyetini yorumladı Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, 2-1'lik Başakşehir mağlubiyetini değerlendirdi. İlk yarı çok kötü oldukları bir dönemde gol yediklerini belirten Yanal, kaça gollere vurgu yaptı ve "Burası Fenerbahçe, burada oynamak ve bu atmosferi kaldırmak, yaşamak kolay değildir. " dedi.

Ersun Yanal'dan gözdağı! Bizden korksunlar

Ersun Yanal'dan gözdağı! Bizden korksunlar Ersun Yanal, lig lideri Başakşehir’den çekinmediklerini söyledi ve ekledi: Biz Fenerbahçe’yiz. Hiçbir takımdan çekinmeyiz. Aksine, rakibimiz bizden korksun. Kendi oyunumuzu oynayıp kazanacağız.

Ersun Yanal aradığı forveti Genk'te buldu

Ersun Yanal aradığı forveti Genk'te buldu Spor Toto Süper Lig'de tarihinin en kötü sezonlarından birini geçiren Fenerbahçe, önümüzdeki sezon da aynı performansı göstermemek adına yeni transferler arıyor.

TREND HABERLER
TREND HABERLER