Ersun Yanal

Fenerbahçe yeni sezona baştan sona yenileniyor

Fenerbahçe yeni sezona baştan sona yenileniyor Ersun Yanal, yeni sezonda Ferdi Kadıoğlu ve Oğuz Kağan gibi gençlere daha fazla şans vermeyi planlıyor. Ayrıca altyapıdan Abdulcebrail, Burak Albayrak, Mahsun ve Yusuf Mert gibi U21 oyuncuları da A takımda olacak.

Ersun Yanal’dan Tolgay Arslan'a uyarı

Ersun Yanal’dan Tolgay Arslan'a uyarı Başarılı orta saha oyuncusu Tolgay Arslan, Sivasspor maçında kenara gelirken yaptığı hareketlerle bu karara tepki gösterdi.

F.Bahçe'de sezonun faturası ağır olacak! 12 kişi gidiyor

F.Bahçe'de sezonun faturası ağır olacak! 12 kişi gidiyor Sivas karşısında 1-0 geriden gelip 2-1 kazanan F.Bahçe'de oynanan futbol taraftar gibi Ersun Yanal'ı da memnun etmedi.

Ersun Yanal Volkan'ı neden oynatmadı?

Ersun Yanal Volkan'ı bu yüzden oynatmamış Medipol Başakşehir maçında yediği hatalı gol ve son haftalardaki bireysel hataları nedeniyle eleştiri alan Volkan Demirel, Sivasspor mücadelesinde yedek kulübesine geldi.

Fenerbahçe Ersun Yanal'la pes etmiyor

Fenerbahçe Ersun Yanal'la pes etmiyor Fenerbahçe, teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde bu sezon Spor Toto Süper Lig'de yenik duruma düştüğü maçlarda yaptığı geri dönüşlerle dikkati çekiyor.

Volkan Demirel'den taraftarlara jest

Volkan Demirel'den taraftarlara jest Süper Lig'de Sivasspor'u konuk eden Fenerbahçe'de Volkan Demirel ilk 11'de yer almadı.

Fenerbahçe'den Ersun Yanal açıklaması

Fenerbahçe'den Ersun Yanal açıklaması Fenerbahçe, teknik direktör Ersun Yanal'la yolların ayrılacağı iddialarını yalanladı

TREND HABERLER
TREND HABERLER