Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo İngiltere'ye dönmek istiyor

Cristiano Ronaldo İngiltere'ye dönmek istiyor Yolsuzluk suçlamalarıyla mücadele eden Cristiano Ronaldo, çıktığı mahkemede İngiltere'ye dönmek istediğini söyledi.

Ronaldo'suz Real Madrid beraberlikle yetindi

Ronaldo'suz Real Madrid beraberlikle yetindi La Liga'nın 3. haftasında Real Madrid sahasında Levante ile 1-1 berabere kaldı.

Cristiano Ronaldo'nun gücünün sırrını açıkladı!

Cristiano Ronaldo'nun gücünün sırrını açıkladı! İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester United’ın eski antrenörlerinden Tony Coton, Cristiano Ronaldo’nun İngiliz ekibinde forma giydiği dönemde güçlenmesi için neler yaptığını anlattı.

Göztepe için Ronaldo'dan tezahürat

Göztepe için Ronaldo'dan tezahürat Real Madrid'in yıldız golcüsü Cristiano Ronaldo, periscope üzerinden yaptığı canlı yayın esnasında "Göz Göz Göztepe." tezahüratında bulundu.

Ronaldo'nun gazabından Fiorentina da kurtulamadı

Ronaldo'nun gazabından Fiorentina da kurtulamadı Real Madrid forması giyen Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, yükselen formunda Fiorentina'yı da es geçmedi, attığı golle rakiplerine gözdağı verdi.

Yılın oyuncusu adaylarında ilk üç belirlendi

Yılın oyuncusu adaylarında ilk üç belirlendi "UEFA Avrupa'da Yılın En İyi Oyuncusu" ödülünün adayları, Real Madrid'den Cristiano Ronaldo, Barcelona'dan Lionel Messi ve Juventus'tan Gianluigi Buffon oldu.

Cristiano Ronaldo hakim karşısına çıktı

Cristiano Ronaldo hakim karşısına çıktı Avrupa’nın en önemli futbolcularından Ronaldo, hakkındaki vergi kaçakçılığı suçlaması nedeniyle hakimin sorularını yanıtladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER